Věděli jste, že tam jsou nástěnné barvy, které mohou snížit své náklady na vytápění? A co materiály, které ohřívají bez vyzařující teplo? Hovoříme o nejteplejší dekorem. A materiály, které se dostanou samy o sobě dát teplo do vašeho domova. Jejich prohlédnutí. Tuto zimu nebude chtít odejít.

Obývací pokoj s trámy, koberce a teplé vlněné tkaniny (0328645)

1. taktně

tlusté vlněné, vázané, textil dlouhé vlasy, prominentní děj ... texturou tkaniny jsou teplé, a nejlepší, jsou trend. Zvolit, polštáře, přehozy, koberce ... Získáte teplo, aniž by utrácet hodně.

2. Části s duší

Máte dědičnou nábytek? Starý? Ročník kus? Dej mu přední místo doma, dát koberec na přední straně a lampy nebo to nejlepší z větví výše. Materiály použité v minulosti materiály, aby se jim mají jedinečnou teplo, pokud můžete zvýraznit dobře, koupat se zbytek pobytu.

3. Šaty zdi

Tapetou. Je to snadné a rychlé instalaci, sledovat stěny a vytváří šaty atmosféru, a tudíž větší pozor a přívětivé. Chcete další výhody? Že existuje pro všechny chutě a trendy. Jistě jste si vy.

Ideální role ...

  • Kuchyně a koupelny: Vinyl. Odolává vlhkosti a lze jej snadno čistit.
  • ložnice: Textil. To poskytuje větší vrstvu a brání poškrábání.
  • Dětské pokoje: Mycí tapety nebo black and white ... pro něj malovat!
  • Nepravidelné stěny: Texturou. Jsou to nejlepší, co skrýt.

4. překreslování prostor

Okna, dveře, lišty v případě, že tienes-, radiátory ... malovat jim odstín světlejší než stěny nebo výrobků ze dřeva leptané pokud máte to štěstí, aby jim mají originální dřeva. Získat zvýraznit hranice pobytu a aby tím daleko vstřícnější.

5. Přírodní domů

I echo triumfy a tóny inspirované přírodou, taky. Olivově zelená, šedá kámen, hlína a červené, stejně jako podzimní listí ... All vytvořit útulné prostory. Pinta s nimi obě stěn a nábytku.

Zimní zahradou v hale (00427657)

6. Jsou-li rostliny, tam je život

Balkon bez rostlin je smutný balkon. To samé se stane s vaším domem. Vytvoří zelený koutek s sukulenty, stuhy, palmy ... A tak budete vždy kaktusy. Jsou trendy.

7. Zavést knihy a ... Shhhhhh

Knihovna zdobené, dává barvu do místnosti a zároveň vytváří pocit klidu a rozjímání. Vložkování stěna s velkou knihovnou a nyní pocit intimity, kterou vytváří. V případě, že stěna nedává tak, podívejte se na nízkou polici, která může jít od stěny ke stěně a může zdobí její povrch se speciálními díly pro vás.

Galerie, 20 fotografií
TEPLO WIN! 20 neomylné MYŠLENKY

8. Dřevo Headboard XL ...

V ložnici, postel je královna. Šaty jí srdečně a budete zahřívat celou dobu pobytu. Stoprocentní nápad a nezabírá prostor? Pokrývat celý pelest zeď se stejným parketovou podlahou. Budete vytvořením "stadium" uvítá.

9. teplé a nepřímé osvětlení

Uniknout studené světlo. LED diody nainstalovat larga- ekonomický -více žluté světlo. Vydáte-li se na střechu, lepší nízko visící lampy. A rozptýlené po celé místnosti různých světelných bodů, které se odrážejí na podlaze nebo na stěnu.

10. Páry, které uspějí

Microcemento a dřevo, železo a dřevo, dřevěné a vlákna ... Stojí mezi nimi a vytvořit velmi osobní a zkažené mezery. Kombinují zachránil svůj nábytek a detaily.

Obývací pokoj s bílou sedací soupravou a barevné polštáře. Lněné záclony a sedlo (00436799)

11. Look prádlo, jen dívat

Nic podobného prádla vytvořit přirozené a příjemné prostory. Su, lehce opékané, přirozená barva je sama v teple. Použijte ji v odstínech se spoustou pádu nebo žaluzií, neboť jeho vlnová paqueto na dulcifica.

12. Vlákno oživení

Vláknové části triumfoval v padesátých a šedesátých letech, a dnes žijí celkovou obnovu. Není divu. Nejsou drahé, mohou dělat všechny druhy dílů s nimi a jsou velmi přirozené a pohodlné. Zkombinovat s bílou, s jinými kousky dřeva a zeleně. Budete posilovat většinu svého tepla.

tři nádherné

  • proutěný: Ideální pro lampy, které poskytují velmi teplé světlo a venkovní nábytek.
  • ratan: Ideální pro gauč a křesla. Tvrdý a pevný, a lze je prát vodou.
  • bambusu: Lehká a velmi odolná, se používá i v půdách. A navíc: pročišťuje prostředí přirozeně.

13. Amarillo se Supercolor

Je to barva slunce, nejteplejší. Neváhejte. Máte dům, kde převážně bílá? Přidejte žluté akcenty, zlaté a okrové textilie, kytice koštětem ... okamžité teplo.

14. (dobrý) v průběhu času

Kamenné zdi, cihly, štípané lak ... Nechte původní materiály v dohledu, mějte nelakovaný okouzlující ... Existují kusy a zůstává stojí za to zachovat, protože jeho nostalgické vzduch je krásný a příjemný.

Galerie, 20 fotografií
TEPLO WIN! 20 neomylné MYŠLENKY

15. Tapiza, čalounický

To nemá nic společného studené sedadlo s tkaninou sedadla potažená. Sázení na celoroční lnu od sametu pro džínoviny ... Co se týče barev? Růžová šedá v kombinaci s čerpáním houndstooth a za tučný, s černým zlatem nebo rostlinných výtisků.

16. Půda "viejunos"

chodníky jsou označeny osobnosti. Palet nebo věku a ražené, nebo hydraulické mozaiky že barevné lamináty. Podívejte se do řemesla a čerpat více útulné prostory.

Obývací pokoj s krbem, křesla, knihovna červeném koberci a oddělování (00443380)

18. "Alfombriza" váš dům

Harbor koberce podlahy. Teplé barvy nebo dlouhé vlasy dostane maximální teplo. A další nápad! Překrývat několik koberci velikosti a barvy. On dostane oblečený a velmi osobní prostor. Killims, geometrické tisky a koberce z rostlinných vláken, úspěch.

19. Hug prostor se zásuvkou

Je to jednoduché, chrání stěny tření, skryje nedostatky a sbírat prostředí. Oni halfpainted jsou stěny, nebo to, co je stejné, vysoké podlahové lišty vyrobené s barvou. Ale pokud dáváte přednost větší zásuvka "normální"Mohu udělat nižší, lakované MDF, Bolon, tapet ... Existují tisíce možností.

Obývací pokoj s bílou krbem s pomocným a detaily z přírodního dřeva (00436925)

19. Wood raw

Neleštěná, neošetřené. Je to hvězda teplých materiálů. Kromě toho, je to ideální divoké karty, které se hodí do všech stylů a mísí s jakéhokoli materiálu: železo, microcemento, kámen, mramor ...

20. Ať je to zářit!

Ozdobte se zrcadly a umístit je tam, kde odráží sluneční světlo. "setí" kosmické detaily věku skla nebo vyrobené ze zlata. Lucerny tu a tam zapálil. Záblesky teplým světlem, jakkoli malé, dávají teplo. Závěrečná myšlenka můžete začít realizovat hned. Se začneme?