Při zvláštních příležitostech, nebo v případě, že je oslavou obývacího pokoje je nesporným hvězda. Podívejte se, jak hezké, že si můžete dát na a jak zlepšit to s velmi malým rozpočtem. Bere na vědomí našich triků. 

Udělejte si obrázek a uvidíte, co můžete zlepšit

Takže jste napravit snadněji. Jak v časopise, vyfotit do vašeho obývacího pokoje, dívat se a uvidíte své chyby a ctnosti. Uvidíme, jestli da pocit stísněné, například proto, že existuje mnoho nábytku nebo nepořádku v případě, že nejsou dobře umístěný; zkoumá, zda je či nepříjemné má tmavé oblasti; Pokud existuje nějaký defekt, které chcete skrýt nebo něco, co byste rádi a nemají dostatek důležitost; Nakonec, podívejte se na to, zda tam někde, kteří získat více. 

denní světlo

Podívejte se na to, co čas slunce svítí přes okno. Tím se zabrání oslnit hostům obě obytného prostoru, jak sedí u stolu. Je to stejně otravné tmavé místnosti příliš jasné.

Přerozděluje prostor a amplitudové zisky

Distribuované bez narušení světlo: zajišťuje, že vysoké nebo objemné nábytek přilepení ke stěně. Vymaže průchody: listy 30 cm mezi pohovkou a konferenčním stolkem a alespoň 80 mezi obývací pokoj a jídelnu. A oddělte je vizuálně, například s dolní části zad pohovku.

A chcete-li žádost o podporu je ke stažení zdarma (sweethome3d.com/es), který vám pomůže změnit konfiguraci vašeho obývacího pokoje 3D. Takže si můžete vyzkoušet bez stěhování nábytku!

Vyčistěte všechno důkladně a objednávky

Je čas vyčistit nábytek dovnitř a ven, protřepejte rolety a záclony, zvedněte koberec a jít přes skvrn na zdech. Přeskupí mokrý bar a knihovnu, a kontroly a udržuje časopisy. Konferenční stolek pomůže vyhovět. Podívejte se na Decompras máme ve skříni.

v krabicích

Pokud chcete, aby všechno možné vyzvednout a učinit z něj hezký, dát na polici dekoračních krabičkách. V Decompras také najdete několik modelů, jako je tento případ zaznamenán nebo těchto kufrů (které slouží jako velký box).