Jsme sestavili 20 otázek, které jste udělali na našich odborných dekoratér, Javier Carrasco, a odpovědi na ně. Jistě řeší některé z vašich dekorativních pochybností.

1 s polštářky hádání

Jaký polštářky se nejlépe hodí pro vínové pohovku?

Nicole Correa. přes internet

Jak vaše sofa má velmi intenzivní barvu, moje rada je, aby převládat podložky a hladké neutrálních tónů. Můžete zadat, ale některé polštář dát dynamickou notu. Pro tisk, v ideálním případě obsahují nějaký poměrného vínové a nemíchají více než dva typy vzorů (květiny, pruhy, plédy, ...), ani více než tři barvy. Jeden trik, aby tmavá rozkládací polštáře je oboustranná: jasná a svěží a druhý v teplých, tlumených tónech.

2 pověsit obraz

Jde za pohovkou a měří 100 x 50 cm. To, co jsem zavěsit?

Maite Ruiz. Badalona

Máte-li sladit horní části tabulky se zárubní (asi 190 cm vysoký), bude ve vztahu k pohovce příliš vysoká. Kromě toho, že práci se značnou šířku, výšku opticky sníží zdi. Z tohoto důvodu, s přihlédnutím k tomu, že sedačka je asi 100 cm vysoký, radím vám umístit pole asi 15-20 cm od zadní části pohovky. To znamená, že ve výšce 165- 170 cm vzhledem k zemi. Zvolit vyšší nebo nižší (v tomto rozsahu) v závislosti na vlastnostech tabulky: pokud máte výrazné barvy nebo velkých důvodů, dát něco vyšší, bude muset více perspektivu, aby vypadali dobře.

3 lepidla Zrcadla

Mluvil jsem o lepidel zrcadel zlehčovat. Myslíte si, že dobrý nápad?

Clara Rubio. Santander

Ve skutečnosti je zde druh lepidla vinylu s podobný tomu vzhledu zrcadlo. Nicméně, to nevypadá, že nejlepší možností, jak získat světlo, protože jejich odraz není jasné, a je jasné, že existuje reálné zrcadlo. Pokud se vám tato možnost se zdá být mnohem zajímavější, než se uchýlit k velké rám, jedno nebo více obrazovek zrcadlem, nebo v případě, že máte v úmyslu obsadit celou stěnu, zrcadlo panel věku ruku. Alternativně je nejjednodušší je použít tapetu nebo malovat s lesklým povrchem.

4 řasy koberce

Jsou vhodné pro rustikální domů?

Adriana. přes internet

Řasa pletené má nějaký drsný přízvuk a velmi přirozený vzhled, které dávají tloušťku vláken a jejich výrazné textury. Je tedy ideálním řešením pro pokrytí podlahy rustikálním domě. Údržba není složitá: stačí cucat pravidelně od roku, protože jeho spiknutí, prach snadno hromadí. Na druhou stranu, měli byste se vyhnout umístěním tyto typy koberců v jídelnách nebo částech domu, kde mohou skvrny snadno, protože se jedná o relativně vysokou schopnost pohlcovat vlákno. Naopak, díky vlhkém prostředí, a může dokonce jít do zahraničí.

5. Obvaz uzavřeného prostoru

Můj obývacím pokoji je lichoběžníkový názor, co si dát závěsy nebo žaluzie?

Paula Martina. přes internet

Z funkčního hlediska nejpraktičtější možnost v případech, jako je ta vaše, je použít Estores podléhající tesařství sám, ačkoli to musí mít dostatečně atraktivní mřížku. Tento závěs systém umožní otevřít dveře volně a mohou využít paqueto žaluzie. Pro svou konstrukci využívá lehké a lehké textilie. Vezměte prosím na vědomí, že čím větší separační šplhadla jsou slepí, tím vyšší je vlna to remíza. Dáváte-li přednost závěsy, instalovat rozdělena do několika subjektů, které nejsou těžké pády. Také se rozhodly pro lehké tkaniny, jako je len.

6. Obnovení lakovaný nábytek

Jak mohu opravit hrboly na lakovaném stole?

Fernando Poveda. přes internet

Je obtížné částečně opravit lakovaný nábytek, protože je prakticky nemožné zamaskovat nedostatky se stejnou barvou a hladkou texturou. Chcete-li být tak blízko, jak je to možné, zeptejte se, kde je odkaz na malbu koupil kus.

7 teraco podlaha

Jsou bílý nábytek jsou dobrou volbou pro skrytí červeného teraco podlahy?

Inma Cuenca. Cordova

Důležité je, že dekorace převládají neutrální povrchy, které vyrovnají vizuální sílu půdy a také emplees teplé barvy jsou kombinací dobře s tím i zvýšit teplo. Proto si myslím, zdařilou kombinaci bílého nábytku s textilií a doplňků v písku barevné kombinaci. Maskovat na zem, i sírvete velké sisalu rohože.

Kombinují 8 židlí

Jaký typ židle kombinovat s dubovým stolem a oceli?

Caterina Adrover. přes internet

Je důležité, aby židle řídit stejnou vizuální linku jako tabulky. To je důvod, proč jste si je vybral dubu nebo oceli. Podle mého názoru, dřevo by měla být převládající po celý vzniklé teplo. Někteří čalouněné v čiré nebo leptané v bílé nebo světle gray gray židle jsou volby, které by byly rovněž platné.

9 skříň přizpůsobena prostoru

Jaký druh vejde do ložnice skříň klasické architektury?

Ana Maria. přes internet

Moje rada je rozhodnout buď pro šatní skříň, která nemá žádnou roli právě v ložnici a nejlépe světlou barvu, nebo starožitný osvobozeny. V tomto případě ztratíte skladovací kapacity, ale získají v přítomnosti.

10 opatření dítě baldachýn

Jaká opatření a jak vysoká musí být vrchlík ze dětském pokoji?

Fernando Poveda. přes internet

Celkově doporučuji dát korunu nebo „ciel de lit“ o 220 cm zeminy pobyty s značné výšky. Vyberte si lehké průsvitné tkaniny a ne krást dost světla, ale s nepříliš otevřeném pozemku, aby odolaly náhodnému remorkér a snadno umýt.

11 Vyberte obrazové rámy

Myslel si, že to čokoládově hnědé rámy, je velmi tmavý?

Adriana. přes internet

Zatímco v teple, čokoládově hnědé zabarvení vizuálně být trochu těžké na výzdobu stěn. Rozhodnete-li se na barvu, zvolte jednoduché tyče a s minimální tloušťkou ke snížení kontrastu se stěnou. Zvyšuje jasnost kompozice použití přímého mat. Univerzální možnost je vždy světlým dřevem rámy ve své přirozené barvy, které kombinují s jakoukoliv barvou nebo materiálu.

12 U každého anglický styl

Můj pokoj je anglický styl a myslím, že ho, jak mohu modernizovat?

Mercedes Gimeno. přes internet

Navrhuji prolomit pocit celé a zadat dvě Noční proud střih a jednoduché linie, které poskytují čerstvější poznámku. Nicméně, najdete části společné s existující výzdobou dosáhnout harmonický celek. Nejjednodušší způsob, jak je sdílet Noční odstín s novou barvou stěny. V tomto smyslu, jakákoliv neutrální a jasný tón může pracovat: špinavě bílé, syrový, kámen, béžová, světle šedá ... v lůžkoviny, vyhnout klasické prvky a závazky hladké a bez ozdob tisky.

13 Letní Polštářky

Co textilie a výplně jsou vhodnější pro polštáře „letní“?

Marta Oltra. přes internet

Měli byste spustit tkaniny s příliš hustou texturu a „teplé“ a sázka na tkaniny svěží a jednoduchý jako bavlněné nebo lněné vzhled. Vyberte je s výrazným rámem a vzhledu řemeslník, k doplnění tohoto chladicího účinku, a v chladných a světlých tónů. Pokud jste odhodit hladké motivy, pruhy a květiny jsou trendem. U náplní jsou vždy výhodné přirozené. Peří potí nejlepší a jsou příjemné na dotek.

14. Koberec vnější

Existují nějaké nový materiál, který je odolný proti?

Silvia Martos. přes internet

Jedním z nejnovějším vývoji jsou koberce vyrobené z konopí a polyesterové příze. S velmi přirozený vzhled, odolávají slunečnímu záření a extrémním teplotám a také snadno v suchu a obdrželi protiplísňové ošetření připravuje odolávat vlhkosti. Další dobrou alternativou je vinyl: skládá výhradně ze syntetických materiálů, které napodobují rámů vláken a jsou snadno umýt a udržet.

15 kožená sedačka v létě

Jak zajistím, aby mě dávat horké?

Pilar Navas. přes internet

Nejúčinnější je vytvořit kryt s čerstvým a lehkým tkaniny, jako je bavlna nebo len. Prosím, vyberte jej z jasné barvy, aby dobře odpovídaly ve vašem obývacím pokoji. V případě, že se sofa polštáře je tvořen jak opěradlo a sedák, může pouze pro tyto případy vás. V takovém případě si vybrat tkanina s podobnou strukturou jako na pohovce barvou.

16 Zdobení bytu

Mám 40 m2 a jeden pokoj, jak mohu mít prostor s minimální investicí?

Marta Costa. přes internet

Být otevřený prostor, je důležité nastavit několik drobných separací udělená nezávislost a soukromí na různých prostředích. Je to jednodušší a levnější použít uspořádání nábytku: volně stojící skříň, prádelník nebo pohovku jsou kousky, které nejlépe pásmová, aniž by dělali práci doma. Koberce jsou také skvělé spojenci. V malých prostorech, které jsou také velmi užitečné nábytek. Pokud je váš rozpočet není příliš vysoká, můžete použít modulární řešení pro ukládání dat. Vzhledem ke své velikosti, rozhodnout sjednotit dekor ve světlých barvách a univerzální nábytek, které splňují více než jednu funkci.

17 V nábytek & ven

Jaký stůl a židle, které můžete koupit za kanceláři? Chci ven na balkon v létě.

Lola Hernández. přes internet

Klíčem k úspěchu je vybrat nábytek as lehkým a otevřeným designem možné, aby všechny těžké a nebude snadné se pohybovat v kanceláři na terasu. Doporučil bych malý stolek a dvě skládací židle a modely založené Lamas. V tomto smyslu, eloxovaný hliník nábytek jsou dobrou volbou: jeho struktura je lehká a velmi odolná vůči venku. Rozhodnout pro povrchovou úpravou v teplé barvy, aby se vešly vás v obou prostředích.

18 Kontrastní s doplňky

Jak mohu dát trošku barvy do ložnice v bílé a růžové?

Silvia Alcalá. přes internet

Je to velmi vhodná kombinace sladké a relaxační v ložnici, ale je snadné „vliv“ s jinými odstíny. Chcete-li hrát dolů ženskou postavu můžete zadat tmavší poznámky, ale vždy vyhrazeno pro menší příslušenství. Burgundského tón, bronz nebo kobaltová modř jsou barvy, které bude v pořádku. Dáváte-li přednost dát poněkud střízlivější vzduchu do ložnice můžete přidat více neutrální tóny, jako je béžová nebo světle šedá.

19 Dřevo na městské terase

Dělat dřevěný nábytek, černý se znečištěním?

Carlos Espí. přes internet

Odpor dřeva před znečištěním, závisí na jeho přírodní charakteristiky a jak to bylo ošetřeno. Proto bych se rozhodnout pro teak, který má nízkou absorpci chemických prvků, a já bych se ujistil, že nábytek je vyroben z teakového plném růstu. Dostatečná pro udržení vrstva teakového oleje zabraňuje korozi.

20 Spring koberců

Z jakého materiálu je ideální pozici, aby jim po celý rok?

Lara Iriarte. přes internet

Přírodní vlákna jsou možná nejuniverzálnější. Jeho svěží a přirozený vzhled spojuje dobře se všemi typy prostředí a ročních období. Můžete je použít v průchodech a dokonce i venku zakryty. Vyvarovat jídelní skvrny jsou vaše nejhorší nepřítel.

Máte další otázky k malíř? Déjanoslas v komentářích! Děkuji!