Stolní tenis, ... tento totem, kolem kterého jsme oslavili všechny věci celebrables. Ona ví, že je královnou slavností a upoutat pozornost celé rodiny v klíčových dnech. To je ale dobrá společnost! Zdobení je rituál. Styl, barvy, nádobí, sklo, stolní centrum, ozdoby, drobné detaily ... Všechno se počítá do staging je perfektní. A samozřejmě, co by mělo být hra se stává na více než jedné příležitosti, na skutečné bolesti hlavy.

Potřebujete-li se dostat domů a nevíte, kde začít, navrhujeme, aby v první řadě rozhodnout, styl, který chcete pro váš stůl. Dekor mluví o vás hodně, takže pokud formality nebudou s vámi, jaký to má smysl vynutit si inscenace, se kterou nebudete cítit v pohodě? Vánoce, Nový rok a Reyes jsou velmi rodinné oslavy. Takže nyní je přirozeně a bez korzetu!

Vánoční stůl oblečená ve fialové detaily
Jakmile jasným stylem, barva hraje rozhodnout. V závislosti na tom, můžete zvolit další prvky tabulky. A oko s ubrusem, je mnohem důležitější, než se zdá. Dva tipy: Pokud chcete, aby reflektor padá na nádobí (proto, že je dědičnost, protože máte důvod nebo barvu), se rozhodli, že hladké a surový nebo bílý. Naopak, v případě, že nádobí je hladký, můžete se vsadit na vyšívaný ubrus a sofistikovanější.

Galerie, 15 fotek
HAPPY MEET: 15 TABULKY večírek na oslavu

Přijde čas Vrchol: vybrat ten, který si vyberete, by měly být nikdy vizuální bariéru mezi lidmi. Mějte na paměti, že i vám podaří pojištění. Customizado servilletero, malý detail jako dárek, jméno hosta na kartě, nebo jako dekorační visí na židli jsou detaily, které učiní strana dokončena.

Všechny tyto myšlenky a některé další naleznou v nich se zhmotnila v této galerii, kde jsme shromáždili 15 stolů, různých stylů, oblečené v party. Který z nich zůstat?