Využijte změnu sezóny dát nový vzhled vašeho domova. Přinášet to více v teple a útulné s těmito deseti velkými ozdobnými malými gesty. Aniž by příliš mnoho, můžete získat moc. Vítáme Fall!

1. Radikální změna pro haly s dřevem

Lemované předsíň s bílými dřevěnými obklady a skleněné dveře vedoucí do kuchyně

Pouze s čárou bude vstup zídky dříví dosažení tohoto vzhledu a oblečení mnohem teplejší. Ideální pro malé byty, protože žádný prostor, ale i pro ty, kteří hledají pro velkou změnu s minimální investicí. Leroy Merlin v nátěrech najdete bílý od 23,95 € / m2.

2. Chraňte svůj terasu před zvědavýma očima

Proutěné křeslo s polštářem prádlo na balkoně

Dáváme tři řešení, která mají vlastní koutek na balkoně nebo terase, Nosy sousedé-důkaz ...

rostlina stěna: Zachovat vaše soukromí tím, že umístí několik pater s několika protáhlými krabicích nebo hrnce kolem oblasti, kterou chcete chránit oči. Navíc, oni přidali spoustu svěžesti na terasu.

S Mezní hodnota: Lemují vnitřek kolejnice překážku podél jeho obvodu. Přírodní a velmi jednoduché řešení.

Krytá: Kromě toho, že stín, dobrý markýza chrání a vyhnout se vidět, zda stěn modelů, typu pergola nebo plachtění.

3. Každý detail

Číslované skleněné vázy s květinami a jinými rostlinami

Použijte lékárník láhve skleněné vázy režim starý a místo květiny či různé v každém závodě. Čísla a tkanina smyčky přidat půvabnou vinobraní na vědomí. Sklo je vizuálně světlý a vzdušný materiál. Umožňuje nejen světlo, ale také odráží to.

4. Dare dřevo v koupelně

Prostorná koupelna se dramaticky zvyšuje nábytek a dřevěné ověšené zrcadly, dvojité potrubí, zásobníky a vázy

Na podlaze? Woods lépe odolávat vlhkosti jsou tropické, jako je teak, bambus nebo IPE. Jiní, jako například borovice nebo dub také fungovat, pokud se s nimi zachází. Laminátová podlaha není 100% přírodní, ale vypadá to, a je vodotěsný. A na nábytek? Můžete je vybrat dřevo, pokud jsou dobře utěsněné a přidá se olej, vosk nebo lak odpuzující vlhkost.

5. Tři tipy nařídit, aby vám vaši matku

"Dát vše na svém místě", Malé objekty generovat chaos, protože jsme vždy téměř kdekoliv: konzole, komfortní ... Vyhněte se nábytek se zásuvkami nebo jednotek, příslušenství a nastaví místo pro všechno.

"Pokud ano, jak na to", V případě, že skládání oblečení byste strávit trochu více času na drobné předměty (jako ponožky), a umístit je přehledně uspořádáno do zásuvky, bude to zabránit chaosu a ne ztrácet čas hledáním pro ně.

třídič ponožky

"Podívejte se, samozřejmě se hodí", Chcete-li ušetřit místo v kuchyňských linek Nestohujte kelímky s deskami; pověsit je pod vrcholem pomocí háků polici. Budete se vejde více věcí na stejném místě. A i když kabinet má dveře ... udržovat vnitřní pořádek!

6. Nejlepší tři tabulky 1

světlý obývací pokoj se třemi kulaté stoly centra

Když v obývacím pokoji se nachází jen pár metrů, je lepší vybrat si silné tři pomocné konferenční stolek tabulky. Prostor se zdá mnohem větší a můžete pohodlně pohybovat, kdykoliv budete chtít, protože jsou lehčí.

7. Více mix

stolky, jeden bílý a jeden dřevo v obývacím pokoji

Pokud tabulky jsou různé výšky, budou mnohem praktičtější. A pokud jste si vybrat různé, ale doplňující se styly, jak se máte dřevo a bílá, vizuální dopad je zajištěna. Kolo top, bez rohů, usnadňuje průchod. Tyto tabulky jsou Kupec benátský.

8. ročník nádobí pro vaše rostliny

Čína používá jako vázy s rostlinami a květinami

Neúplný hry káva, uvolněné kusy nádobí dědictví ... Nevyhazujte je! Poháry a džbány používané umístit některé rostliny. Ať už jsou odlišné. Pokud mají společného jmenovatele, jako zde barvu, budou v pořádku. Pokud nechcete mít kousky starého porcelánu, při pohledu na starožitný trzích.

9. stejné židle, různé barvy

Jídelna s barevnými židlemi

Několik doteky barvy dost dát nový život (šťastnější) do kanceláře. To získalo spoustu pouhým smícháním čtyř rovných židle v různých barvách. Osby modelu jsou El Corte Inglés (95 € / u).

10. Mesilla nebo knihkupectví?

Stolek je také Knihkupectví

Ve dvou jednom! Úsporu místa s nočním stolku knihovna práci, jako je tento. Kromě toho, že dvojí funkci, zabírá jen velmi málo, stačí 15 cm hluboké. Snažte se maximálně 20 cm nad hlavou lhát (musí být pohodlné) a integruje přepínače.