Víte: drobné detaily jsou tím, co počítat nejvíce. Takže doporučujeme ozdobit pro Valentine domů s tisíci myšlenkami a tak na 14. února, aby se stal památný den pro obě strany. Nechť nyní slaví!

1. Ve světle svíček

Nenechte selhat! Doprovázet si večeři nebo si večer dobrého svícnu. Světlo svíček bude Váš pobyt půvabné místo. A během dne ... Ozdobte svůj domov svíce všechny klávesy dát zvláštní vzduchu do domu, který denně místa.

Galerie, 16 fotek
14 Nápady pro zdobení 14.února

2. Řekněte to zprávami

Má dlouhé dopisy a dokonce i slova a fráze se staly součástí interiéru. Umístěte objekt se zprávou, jako je například plakát, polštář nebo dekorační fólie. Budete trhat off úsměv na svého partnera a naplní stylu.

3. Sestavte soukromé lázně

Transformovat vaši koupelnu do lázní umístěním skutečnou svíčky kolem vany, lavice s ručníky chutné a bohaté detaily, jako jsou mýdla s vůní. Budete milovat!

4. Připravte to jednorázový hygge

Říká se, že je tajemství štěstí dánštině. Jsou to detaily, které způsobují pocit pohody: Pohodlná pohovka s chutným přikrývkou a měkkými polštáři, někteří svíčky vytvořit atmosféru a detaily, jako jsou srdce ... Chcete vědět víc? Řekneme vše o hygge.

5. Podrobnosti DIY

Naplnit svůj dům šarm v Valentine dokonce muset koupit cokoliv. Někdy se prostě najít inspiraci a nápady, jak uvidíte v galerii. Příklad: vzít sklenici či láhev z průhledného skla a provázkem enróllale přidáním malého květinu.

jednoduché detaily, ale efectivos_326881

6. Vyvedu nádobí

Valentýn Je to dobrý den oslavit se svým nejlepším porcelánu. Některé pěkné brýle, někteří maloobchodníci nádobí, vynikající ubrusy ... veselé pozorovat a denně pro každého.

7. Důvody ve tvaru srdce

Dekorace s malými tvaru srdce prvků. V případě, že jsou malé a nenápadné dekorace nebudou ukázat jako příliš pestrý. Může se jednat o koš, malý nadívané nebo jen kus papíru nařeže na dům klíčové místo, jako ledničky nebo rohu, kde se necháte poznámky.

8. Pečujte o svého hosta

Na Valentýna, více než kdy jindy zajímá, kdo jste každý den po vašem boku. Agasájalo: dát své údaje jako je vaše oblíbené jídlo, speciální vína nebo čokolády s kávou ...

9. Jeden den pro květiny

Více než kdy jindy, vyzdobit váš domov s květinami. Leete našem článku o nejlepších kytice na Valentýna. A originální know: kromě použití vázy, můžete si dát květiny kamkoli: drink, čajovou konvici, box ...

10. poháry, chybějící

... a táhne sklo speciální dny. Tabulka bude mnohem oblékl a toast bude lepší.

11. Zdobíme pásky

Udělat zdobí krabice, polštáře nebo malé kuchyňské náčiní, jako jsou příbory budete nosit romantickou večeři.

12. Staňte se šéfkuchařem

Neexistuje lepší dárek než dobrá gastronomické večer. Připravte si ji s péčí a láskou, a být jisti úspěchem. A hlavně, nezapomeňte lahodný dezert.

Galerie, 16 fotek
14 Nápady pro zdobení 14.února

13. Pink touch

Ani růžových růží nemůže minout tento den (nebo, chcete-li, i červená). Přidejte květy této barvy a některé malý kousek jako ubrousky, kelímky nebo vaničky.

14. Enchant dobré ráno!

Začíná nejromantičtější den v roce na pravou nohu. A co nabídnout nějaké květiny a dobrou snídani v nohách postele?

Kromě těchto detailů, pokud chcete, mnohem více nápadů uspořádat nezapomenutelný večer Valentine si nenechte ujít naši speciální nabídku a tyto krásné kytice vyzdobit a dát.