Jsou zde k pobytu, protože vinyly jsou stále trend. Dávají osobní i zábavné dotek na vašem domě, a naplnit, aniž by jeden centimetr, prázdná místa. Kromě toho si můžete umístit kamkoliv: stěny, stropy, podlahy, okna a dokonce i nábytek, zařízení a detaily, jako jsou poháry nebo vázy.

Kuchyňská linka s ostrůvkem a vinyl šedé zdi 00410607

Odolný a měkký

PVC odolný matný povrch a poskytuje přirozenější vzhled, protože vypadají pomalované. Jsou ideální pro uvedení na natřené zdi, nábytku, keramiky a dokonce i krystalů. A vinyl tkaniny, teplejší, jsou ideální pro děti prostor pro jejich teplo a protože si můžete snadno odstranit bez zanechání stopy na zdi, když malý růst a už nechce být pirátem.

Galerie, 15 fotek
PON vinylová ve svém životě

Nastavte ji zde ... nebo tady a tady a tady

Můžete se rozhodnout ozdobit kout s vinylu, který má formu a konkrétní obraz, který nelze rozdělit nebo ozdobíme samolepky. Samolepky jsou nálepky, které mohou ulpívat jejich distribuci na různých místech.Samolepky na zeď černých krtků, šipka se světlem a Tippi
Například s moly, jako jsou tyto, můžete ozdobit stěnu jako obraz či snadné oddělení dát zvláštní nádech nábytku nebo ozdobné kusy papíru.

Nejvíce mini k maxi as

Přicházejí ve všech velikostech. Malé dát milost spínače nebo poháry a snídaně, aby pokryla celou stěnu. Vinyly jsou nástěnné malby.

Tak, abych je dal?

  • Tady ano: Stěny nepoškozené, jemné a hladké, které nejsou pokryty materiálem, který se může stát, prach; ve skle nebo zrcadel čistých hadříkem namočeným v alkoholu; keramické dlaždice nebo čistý tuk a vlhkost.
  • Není zde: neošetřené přírodní dřevo; v granulovaných kameny; vlhkost předložit stěny nebo krunýřů; znečištěné povrchy mastnoty a prachu, protože jestliže je lepidlo příliš zaprášené, pravděpodobně skončí na špičkách.

magické ujednání

Vinyly nebo samolepky mohou také sloužit k zamaskování menší škody, jako je mrtvice nebo čáry v lednici. Nebo získat více soukromí v koupelně, jejich uvedení na obrazovkách. Jedná se o vinyl kyselina, která jsou obvykle světle šedá a umožňují průchod světla, ale ne prosvítat. A mohou zdobit dávat praktičnost, stejně jako v případě vinylové břidlice, ideální pro děti a pro studium, jako je tento.

00438115 6 kroků, jak umístit vinyl

  • 1. Připravte. Důkladně vyčistit prach nebo jiné nečistoty, kde se povrch je zcela suchý a vinyl.
  • 2. Opatření dobře. Určuje měkké tužkou (pak můžete smazat) oblast, která má být obsazena. Chcete-li vypadat dobře právo, pomoci sami na vodováha.
  • 3. Vložte krycí pásky. Vinylová je chráněn dvěma listy (silikonový, ve kterém je přilepena a další transparentní). Maskovací pásky umístěny na horní straně transparentní desky lepit na zeď a silikonový nepohybuje při výběru.
  • 4. Umístěte vinyl. Zatímco pásek pevně na stěně směřující vinyl zůstane v tužkou. Průhledná deska musí být vynechány a křemíkem na zeď.
  • 5. Jdi do toho! Off se pomalu za voskovaný papír, ujistěte se, že se nezlomí ani držet špatné. Mezitím stisknutím průhledný film se dívá dopředu s látkou, takže vinyl se přenáší dobře. To zevnitř ven, aby se zabránilo vrásky či bubliny.
  • 6. Odstraňte průhledný papír. Neopatrném zvedání na vinylu. A pokud jste byli bublina, pínchala špendlíkem a stiskněte jej hadrem. Hotovo!

Galerie, 15 fotek
PON vinylová ve svém životě

Chcete více nápadů pro zdobení stěn vašeho domova? Zde je 15 více nápadů, aby se stal mnohem stylovější.