Přiznávám. Kolikrát jste zavřeli dveře, protože z očí, sejde z mysli? Hračky rostou stejnou rychlostí jako oni, a tím více věcí méně prostoru a více mišmaš barev. Zpráva antidotum "Leonera efekt"? Zde je několik. Nápady pro zdobení zabírat méně, objednávat více a získání muuuuucha harmonii.

Postel na skříni

Nejsme blázni. Je ideální pro mini pokojů. Budete, budete mít mnohem větší prostor pro jejich ukládání a chiflará je zdarma metrů místnosti. Ano, dal stabilní žebřík a bezpečnostní zábradlí. A malovat strukturu stejné barvy integrovat. Pokud je to bílé, bude to trvat méně.

Vedoucí úloha

To má několik milimetrů silná, ale podaří se všechno změní. Pokud jej umístit na zeď postele, která je omyvatelná, takže se snadno vymazat tření. Můžete také zvolit, aby zdobí strop s papírem: Tento materiál lampy jsou ideální pro barvu a styl, aniž by brát nic.

3-00343981

Zdobení knihy

Zapomenout na knihovnu, která vám ukáže pouze bedra a odvézt 30 cm hluboké. Změňte ji zúžit polic 10 cm. Můžete zobrazit své oblíbené příběhy. Jednoduchý a vzrušující způsob, jak vyzdobit stěny.

Všichni ve vlaku!

Dvě děti v mini místnosti? Nainstalovat patrovou vlak. Získáte úložný prostor pod ním. Čím méně překrývají, více úložného prostoru a větší komfort pro ně.

"Tonoterreno"

Je tu barvu, která slouží dětem? Jsou tam drobná a velké? Jo. Gray. A v kombinaci se všemi styly a nikdy nevyjde z módy.

Galerie, 12 fotek
MAGIC DECO: pěkné pokoje a objednat pro děti

A bankovní tajemství

Nebo pro vaše boty nebo knihy ... Nízký modul s vyjímatelnými zásuvkami zapadnout kdekoliv a ušetřit spoustu. Dát mat a bude navíc sedadlo.

Části 2 x 1

Postel může jít dlouhou cestu. Vyberte si to se zásuvkami vespod. Šířka postele s kolečky stane velkých kontejnerů snadno pohybovat. Další originální nápad (pokud máte prostor) je namontovat týpí: hru, která bude milovat, zdobí a zároveň si můžete uložit menší kusy opouštějící uklizený prostor.

překvapení dveře

Pokud chcete, stěny jsou neutrální a s trochou barvy, dát dekorativní dotek ke dveřím. Vinylový, tapety ... Bude královna ložnice. V případě, že nábytek je bílý, jít na světlé motivy.

Vyrůstat v barvách

Za růžové nebo modré, tam je život ... pro děti, jakýkoliv pastel práce. Pro děti do 7 let, bude zelená, oranžová nebo tyrkysová probudit kreativitu. A pro starší, pomáhají jim soustředit se šedé nebo hnědé.

12-00425999

superpowered tkaniny

Pokud jste uprchnout chaos a jen sen o místnosti s bílými stěnami a bytový textil, nezbavují sami. Vždy se můžete oživit tkáně. Kombinuje tvary, barvy a tisky: pruhy, s ilustracemi geometrickými potisky ... Je to nejjednodušší způsob, jak vymalovat svůj prostor, aniž by museli udělat velké náklady.

Více dobrých nápadů

  • Obložení,: malování spodní část stěn (1/3 výšky) s jinou barvou. Pokud omyvatelnou barvou, mnohem lepší, protože to určitě skončí rozada.
  • XXL kresba: dům, slona, ​​kosmická loď ... kresba ve velkém měřítku, aby odpovídaly tóny místnosti, zdobí a okouzlí.
  • Některé řádky: pruhované barvy na stěny. Milost je, že nejsou dokonalé, ale ručně malované vzhled.

Máte fit nějaké nápady? Pak se dostat do práce. Od této chvíle to vy, kdo otevře dveře do ložnice dokořán. Slíbil jsem.