Sonia měla její obývací pokoj zdobení stále ve vývoji, kdy k němu došlo psát. „Nikdy jsem našel dostatek času věnovat se to, takže když jsem viděl, že jsem náhodou podíais pomoc. And I“. Jeho pokoj potřeboval mít funkci. Zvolili jsme vysílací mír. A my jsme udělali malování stěn měkkého šedého kamene, která se stala ideálním místem pro nové textilního a oděvního základny.

„Bylo to úžasné, protože jsem si myslel, že se dát vše do leštěné a čokoláda. A najednou přišla jsi pintasteis barevné kamenné zdi. Ztuhla jsem. Byl to tón jsem se ani uvažovat, ale vidíte, teď jsem rád, jak to vypadá. Je to dokonalé zázemí vytvořit klidnou atmosféru jsem hledal svého pokoje. " Poté, co provedla hlavní úkol se zabýváme s velkými okny, které Sonia měla nahý. Klademe lehké plátěné závěsy Güell-Lamadrid, které propouštějí světlo. Také jsme si vybrali koberec v neutrálních tónech Francisco Cumellas kombinovat všechno. A jako příslušenství je nezbytné vytvořit příjemné prostředí, místo koše, lucerny, vázy, květiny ... všechny potřebné údaje pro ještě příjemnější místnosti.

„Miluji“. To je ta Soňa byla šťastná po změně. Bruguer obraz byl výchozím bodem. El Estor s textilní Güell-Lamadrid, koberec Francisco Cumellas a doplňků NFAsian a Sia udělal zbytek.

Stejně jako kamenné zdi tónem Sonia? Napište nám svůj názor v komentářích!

Zvláštní vrátí do ‚5 setkání obnovené skříňkou‘.