Kolik zbývá na Valentýna? Ach, jak málo! Je to ideální místo, kde začít přemýšlet o tom, jak vyzdobit dům v romantickém stylu neodolatelnou vůní, nebo jak překvapit svého partnera moment. Pokud se květy jsou klasika, která nikdy nezklame. Sladká, delikátní, tisíc a jeden barvy a nekonečné kombinace z čeho vybírat. Máte-li ještě čas, zjistit, jaké jsou vaše oblíbené květiny, nebo chcete-li, shlížet tady a co to znamená ... že oni sami mluvit za vás!

Galerie, 15 fotek
¡QUE NO CHYBÍ KVĚTY! NEJKRÁSNĚJŠÍ kytice dát a DECORATING

Jazyk květin

Peonia: od starověku, byly pivoňky byl považován za symbol bohatství, štěstí a štěstí. Pivoňky vždy představují eleganci a postoj.

Pink pitiminí: podle jazyka květin, představují citlivost.

Veronica: Je to květina, která znamená věrnost.

Phlox: je květina, která je spojena s mytologický charakteru elfa, který probouzí latentní umělecké energií a rozvoji určitých dovedností a tvůrčích schopností.

00388055

Vosk květina: Uvažujete o ženit? Květ vosk je velmi tradiční ve svatebních kyticích. To je také nazýváno „nevinná přítelkyně.“ Jeho vzhled se podobá porcelánu, který se promítá do čisté pochoutka.

White Rose: To znamená, že čistota a nevinnost.

Pink Orange: To představuje radost a uspokojení z úspěchu již bylo dosaženo.

růžový karafiát: Je to reprezentace mateřské lásky.

bílá chryzantéma: pravda a upřímnost.

trávnička: Je to květina vzpomínky.

hortenzie: Prostředky fantazie, ale to je také květ se špatnou pověstí, říkají, že ženy, které mají doma, jsou tyto květiny diskutovat se svými partnery, a těch, kteří jsou svobodní, nemají ženit!

Výběrem perfektní vázu

I když květy jsou skutečné bellezones a samo o sobě není nic víc vybrat vázu, která z nich dělá vypadat ještě víc. Někteří lidé dávají přednost průhledné nádoby, které jim přinášejí výtečnosti tooodo. Dobrou volbou. A tam jsou ty, kteří hledají vintage dekorativní vázy vytvořit více dialogu. Také to je krásné! Další, spíše než jeden, raději umístit několik vázy kompozic s menšími pobočkami ...

Galerie, 15 fotek
¡QUE NO CHYBÍ KVĚTY! NEJKRÁSNĚJŠÍ kytice dát a DECORATING

Nenechte si ujít naši galerii a nechte se inspirovat vybrat květiny, kytičky, které jste chtěli ozdobit nebo dát pryč letos v Valentýna. Budu ... Řekni to s květinami! Ona, on a také do svého domova.