Byl plný hraček, polštáře z mnoha barev a promarnil rohy. S trochou pořádku a dobrých skladovacích nápadů, hala vypadá jako jiný. „Tento pokoj byl nepořádek! Majitelé mají dvě malé děti, které se obrátil do místnosti do jeho hřišti. S časopisů a knih ve středu a barevné polštáře, které se neshodují, měl vypadat doleva. Začal jsem se změnit sedací souprava, otevřít prostor pro zbytek domu, a využil prostor pod oknem dát bance k uložení hraček, když se nepoužívá. Zpívala jsem všechny polštáře v béžové a ochres a ... voila! místnost vypadá jako jiný. Nebo ne?“.

Před a po žít s pohovek, křesel, dvou oken, závěsy, trámy, dřevěné podlahy, koberce a oranžová kontrolka nohy

Nová knihovna s policemi

Klíčem k vítěznému skladování bylo chytit luk u okna umístit police jako jít ukládání časopisů, knih a ozdobné prvky ...

4 světelné police

Jsou 25 cm hluboké a 10 cm silná. Protože všechny police jsou ve stejné vzdálenosti (30 cm, jsou mezi nimi), čímž se získá smysl pro pořádek. A maloval stejnou barvu jako stěny, které jsou lehčí.

Atraktivní a pořádek

Klíčem k úspěchu je to, aby všechny knihy nebo rámy dohromady. Kombinací různých prvků v každé police, knihovna vypadá atraktivnější.

Galerie, 7 fotek
Zázrak, tento pokoj!

Nápady pro skladování: koše, krabice a zavazadlový prostor

Použili jsme políček ve skupině drobné předměty, které byly na stole, jako ovládací prvky.

Koše pro časopisy

V tabulce měli nižší polici, kde jsme umístili dva koše vlákniny: tady guardardo časopisy a kusy z více použití.

Kufr pro uložení

Pod oknem začlenili jsme banku, která slouží k uložení hraček a dalšího sedadla. My jsme dali rohož, aby bylo pohodlnější.