Nejsi zvyklá na fotoaparáty? Vidí v létě trénovat vás, protože vy i váš dům se bude mainstream. A tady máte většinu většinu léta 2017 a věřte, že to chytí.

vypadat Středomoří

Proč hledat středozemí si o tom myslíš? Správně. Bílá a modrá. bílé stěny, běloskvoucí nábytek stavebnictví, textil a detaily v bílé a modré ... Co je modrá? Dobré zprávy: všechny stojí za to.

Semitoma modré křeslo v obývacím pokoji s bílými stěnami

Ale nejen žít bílé a modré Středozemní vzhled. Tak to dělá lehké, jednoduchost přírodních materiálů a samozřejmě, námořní detaily.

A když už mluvíme o blue ...

Nejen s textilem můžete použít modrou barvu. Je to tak módní, že to všechno barvy, což je svěží a klidný vzduch do vašeho domu. Azulea díly, jako jsou dveře, skříně, obklady, nosníky, detaily ... Výsledky jsou tak efektní jako u této kuchyně.

rustikální kuchyně v modré barvě

fresquíiiiiisimas koberce

Kousek od holé půdy. Co je to rostlinné koberce, které jsou ideální na léto, protože oni jsou v pohodě, regulují vlhkost (ideální pro plážové domů) a jsou dobře-to-do s.

bílé místnosti s přirozeným vlákna koberec, bílá sedací souprava se zelenými polštáři, dřevěné židle s područkami a výstupem na verandě

Vztahující se k tomuto článku

Léto 2017 trendy v outdoorových textilií

Trvá

Léto 2017 trendy v outdoorových textilií

Ale je tu ještě za vlády vláken ...

Protože nemůžete používat jen v kobercích. Přírodní vlákna budou perfektní kusy nábytku, doplňky, které vám pomohou uspořádat (přepravky, krabice, koše ...) a dekorativní detaily.

A pokud opravdu chcete, aby poslední z posledních, ucházet proutí. Být tvrdý vlákno, které byl zařazen k použití "město" předány zdobí dům se spoustou charakteru. Obraz se povzbudit chuť k jídlu ...

00455283

Hot destinací

nebo Forest Days 02 OpenTentDecking

Kemp je v módě. Ale neboj se. Žádné nepříjemné a přeplněný camping už víte ... ale to vám dává jedinečnou zkušenost s veškerým komfortem, světlo, voda, pohodlné postele, intimita, obraťte se na nádhernou přírodu a unikátních místech. Vstupujeme letos v létě jdeme &# 39; gampling&# 39;! Uvidíte od roku výroby karavanů až po stany, strom domů, atd

The Pantone teplo

Pokud si blue není barva se vám líbí ... máte mnohem více možností, a nevěřili byste, že v létě, stejně jako na jaře, je barevné exploze a 2017 nemohla být jiná. Letní paleta má barvu pro všechny chutě: existují energický, vibrující, jasný a uvolňující, ideální pro nižší rychlosti, kdy tělo požaduje zaslouženého zdřímnutí pod širým nebem. Tento žlutý je jedním z nich, ale existuje mnoho dalších!

Detail vnější pohovka polštáře a žlutá přehoz, šedé a bílé polštář, hydraulické patro zásobníku a plantas_433263

A vedle těch zářivých barvách, tam je další velmi cool a trendy rozpětí: cukroví barvy. Pastelové barvy s velkými dávkami bílá, což je jasné a svěží. Jasné, hladké a svěží trend, zbývá prostor pro děti, -v níž začal barvení reinar- celého domu dává ročník vzduch.

Semitoma svačinu stůl v exterior_410907

Ale pozor, nespadají do pasti věřit, že jsou to jen děti přátelské. Ve skutečnosti, oni jsou ideální pro stříkající barvy (a malými dávkami něhy) v celém domě. Dalším bodem v jeho prospěch? Nebo únavy, protože jsou velmi neutrální tóny, nebo jít ven z módy

Venku užívat slunce a měsíc

Slunce, ale pod krytem. Pergoly, volba materiálu, který si vyberete, jsou nutností pro letní domy. A nemusíte obrovskou zahradu, aby jeden. Ve skutečnosti existuje oddělitelná od 200 x 200 cm, když pevné obvykle měří od 300 x 300 cm. Do těchto opatření se nesčítají? Vždy se můžete naplánovat to tak, úpravou centimetr potřebám vaší terase nebo na zahradě. Zde máte nápad popínavé rostliny střechu, ale pokud dáte cvaknutí objevit mnoho dalších.

00389595

Ačkoli někdy nejjednodušší roh může být nejvíce okouzlující a pergola může být jednoduchý révy nebo strom s dlouhými větvemi nebo stínu vnitřního nádvoří ...

Je to otázka výběru pohodlné, lehké a textilní kusů obklopit se s rostlinami, které se budete cítit ve svém vlastním ráji. Výstřelek, to nikdy, nikdy nestane.