Kniha, kterou četli ukázalo formy a namísto toho váš tablet vztekat. Vzhledem k tomu, jste našli podlahu, jste se stal "Premium uživatel" Pinterest (Viděli jste El skříň?). Skvělé. Inspirovat, abyste věděli, jak byste chtěli vyzdobit svůj domov před odchodem nakupování je rebién, ale vždy, když máte nohy na zem. Pokud budete mít výhled na malou obrazovku a vidět, že jste připojili hrad ve vzduchu ... musíme se vrátit na zem. Hovoří o 3-1, vrátit se do svého pokoje a začít plánovat perfektní (a realistický) dekorace. Jedeme tam? 3, 2, 1 ... probudit!

00395767

Co říkáš?

Máte dobrý vkus. Potvrdit všechny své vývody. Ale je tu pan Rozpočet opravit den a rozhodnout sami, co zůstane a co se děje na vašem nákupním seznamu. A pokud jste nepřijal Pasalabra hrnec, budete mít svůj výběr. Chcete-li to pokazit, toto pravidlo: "NO prozatímní investuje do kusů", Co jsou zač? Dobrá sedačka, dobrá postel a stůl a pohodlné židle opravdu.

Pohovka vzdechů

Nejsme mluvíme o pohovku, která způsobí Oh! ale! Ohhhhh! A to není dostat pěknou pohovku (i), ale pohodlnou pohovku. Takže se nemusíte řídit názor nákupu, ale to místo, kde se znovu ztrácí svůj cudný jméno. A velmi důležité: nespěchejte. Zkuste to hned. Sedí s nohama, protáhl ... Pohovka by měla být pohodlná jej použít jak jej použít. Zde jsme vám pomohou vybrat perfektní pohovka pro váš domov a vámi.

Lůžko vašich snů

Ne šetřit na výdajích. Dobrá matrace dobré matrace a dobrý polštář. Jsou vítězné trio.

00452077

Čelo postele můžete měnit tak často, jak se vám líbí, ale dobrý tým off stojí peníze, a to vám musí vydržet dalších 10 let jako první den.

Obdržíte muuuuuuchas návštěv

Opraveno. Ať už budete žít sám, protože pokud se bude pár. Buďte připraveni je přijmout. Nechceme se dostat velkolepé nádobí nebo skleničky připít perfektní, ale vy se stolem a pohodlnými židlemi.

00394853 O

Pro svůj den musí být, samozřejmě, ale i pro velké plochy. Zabraňuje poslední doušek kávy násobit "No, já jdu mě jít ..."Zatímco se snaží neztratit v bederní ke svahu.

Nepostradatelný nízkonákladová

  • Záclony. Některá okna bez záclon jsou ... určitě smutný. Netráví tolik peněz na ně, protože na zakázku jsou nákladné, a pokud jste se přenést odtud najednou, nebudou sloužit pro další domov.
  • Lampy. Žádné nahý žárovka! Není-li mluvíme o Edison comme il faut.
  • Ons. Kryty na polštáře, přehozy, prostěradla ... Vy nemáte moc peněz utratíte získat vzhled se vám líbí. Kromě toho, že je lepší být ekonomické části. Takže to bude stát změny, jak si změnit své chuti.

Využijte válce "RE"

Trvá celý znovuzískané, recyklované díly, obnoven ... využívá tento trend také nízké náklady. Vidí stopy, zeptejte se svého babička, aby vám přehrabovat ve sklepě, podívejte se na ten kus, že vaše matka se chystal hodit a dát nový život ... Dáte osobnost a teplo. Ale pozor! Jedna věc je kus s historií a další jeden vyrobený kus prášku. v případě potřeby obnovit.

Chtějí dát mu charakter? 25% z vašeho nábytku jsou zděděné, nebo ruční retro

mytický "Chuť doma"

Proto v kuchyni uslyšíte vítr pískání a slyšet tvé matky na sporáku i v případě, že nejste vaření? Jde o to, dávat život. Udělat nějaké triky? Tam jdou. A jsou velmi jednoduché.

  • Zelinář. Naplňte ji s různými sezónního ovoce. Dodá barvu a mimochodem, vám pomůže lépe jíst.

  • Sklenice na dohled. Tři nebo čtyři, rovné a transparentní, čímž se více použití: těstoviny, rýže, mouka ...

  • Dřevěné nádobí. Dan teplo pro sebe a rukou, jsou velmi praktické.

  • Zahrada aromatický. Tři malá v okně nebo na polici hrnce, dát život a bude provoní vaši kuchyň.

Praktikovat OMMMMM ...

Nespěchejte naplnit svůj domov s ničím. Nenechte se zaútočit na hororové vacui. Je lepší nechat volnou stěnu po dobu jednoho měsíce, protože dávají kompozici snímků se vám líbí nejvíce, jak vydělat přezdívku "královna Putty",

00389587 O

Co? Fancy udržet vidět myšlenky, ne? Vstoupit do naší galerie. A po ní, následovat připne!

Galerie, 10 fotek
DECO pro začátečníky