Carmen byla tak bílá, že necítil kryté ve vašem obývacím pokoji. Dřevěný nábytek a nové jídelní židle tak pohodlné jako útulné spravované změny. „A teď mi potěšením!“

Carmen zdobí jeho obývacího pokoje, když si vybral bílých tónů, které dávají světlo a zdůrazňují dobrou architekturu, „ale myslím, že jsem strávil a byl příliš studený,“ říká. Chcete-li dát teplo, zvolte přírodní látky v zemitých tónech a dřevěný nábytek, jako je Jardin d'Ulysse pohodlné, který poskytuje podporu pro jídelní stůl.

Koberec Fortgama nám pomohla definovat prostor. „Je to úžasné. Podíval jsem se na jednu, ale prostor je tak velký, že nenašel, že by mě přesvědčil.“

Jídelna byla poněkud osamělý, a tak jsme vyměnili židle kování druhý s Ikea případu. „Je to hezké, je nyní mnohem šaty!“ Zvolal Carmen, když viděl konečný výsledek.

"I love it!", Nezastavil opakování Carmen. A my taky. Fortgama koberec byl fantastický v obývacím pokoji. Co nejpohodlnější a doplňky Jardin d'Ulysse. Ikea židle oblečený jídelna a kávový servis Villeroy & Boch klade námrazy.

A co vy? Vy jste v přírodních látek, jako jsou těší domů Carmen? Jaký druh? Řekněte nám v komentářích tohoto článku. 

Nebo se vrátit na speciálním ‚Setkání s jídelním obnoven kabinetu‘.