Kdo si na záchod a kdy? Co byste chtěli vyhrát? Pokud vy a vaše rodina Coincidís v době, můžete zdvojnásobit propadů; a chcete-li více prostoru, zavěšené toalety a kohoutky štíhlé budou vašimi spojenci.

Odolný, čisté a velmi bezpečné

Jsou to ty, které jsou vaše priority, co se jistý vyhrát trvanlivost, hygiena a bezpečnost. Vzhledem k tomu, nové materiály v nátěrech, nábytku a sanitárních, jsou připraveni na vlhkost, snadno se čistí a mají procedury, které je činí skluzu, například sprchové bezpečného letu Jacob Delafon.

Získat více krásy a úspory

A to vše, aniž by ztratily estetiku a starat se o naší peněžence a planety. Proč si vybrat buď zdraví nebo kohoutky může ušetřit až 40% vody. S příslušenstvím s tokem nebo duální splachovací záchody nebo přerušení odlévání.

vyhřívaný žebřík stěna

Věděli jste, že ...?

Relining je jedna z nejdražších v reformě koupel položky. Namísto odstraňování dlaždic, hladké stěny a retile můžete si vybrat malovat staré. S lodí satén smaltu dlaždice můžete rychle přeměnit na toaletu.

5 změny provozní

1. další hygienické toalety

Syntetický dřez, na křemen a pryskyřice jsou hygieničtější, protože mají spolu. Ušetříte prostor s multifunkčním WC je i bidet.

2. Vodovodní baterie rychleji

Ve sprše, vyberte termostatickou baterií, která sahá na požadovanou teplotu za méně než 3 sekundy a není odpadní voda ohřívat to. Od 250 €.

3. Snadná údržba partition

Akrylové (levnější) nebo sklo (odolnější), minimální profily jsou hlášeny ke zvýšení transparentnosti. Léčba údržby anti-měřítku je mnohem jednodušší.

4. Vana nebo sprcha?

Nebo obojí, pokud metrů. Práce, přizpůsobit prostoru, ale jsou dražší. Montované jsou k dispozici v mnoha velikostech a mohou si vybrat z plexiskla nebo keramika.

5. Spojte nátěry

Dát keramiky v oblastech blízko sprchou nebo vanou a dřevěnými rezerv obličej a jemně-mail pro tranzitní zóny. Výhry praktičnost a nastavit rozpočet.

Reformy mini za méně než 300 €

Nainstalovat vyhřívaný sušák na ručníky

Ideální v koupelnách bez zahřívání, nejpraktičtější a rychlá instalace Elektrické jen potřebují zátku. K dispozici jsou také vody a promíchá.

Pomáhají vám ručníky a také životního prostředí světlici. Nezabírá více místa, jaké jsou obvyklé vzory ve svislém směru ve stejnou dobu, jsou velmi dekorativní. Najdete je od asi 260 €, nejzákladnější pouhých 90 cm.

Novější Začlenit termostat pro regulaci teploty v místnosti a chladič a může být dokonce naprogramovat. Tam jsou některé, které vypadají jako sochy.

Galerie, 8 fotek
Obnovit svou koupelnu s nejlepší pro velmi málo

Obnovuje drobné příslušenství

Regály, Věšáky na ručníky, držák toaletního papíru, kartáče .... Escógelos všichni ze stejného materiálu, takže je koordinován. Najdete sady od 100 €.

Lepší, pokud jsou vyrobeny ze dřeva a chromu, odolné proti vlhkosti. Vyberte si modely, které nemají držet dlaždice. Tam jsou s lepidly a větrno, a také můžete nastavit pomocí silikonu. Využijte příležitosti získat úložiště s policemi a věšáky.

A zrcadlo změní zrcadla orámované jeden bez profilů. To vám pomůže vytvořit pocit prostoru. Tam jsou ty, které obsahují osvětlení od € 160.

Debutuje podlahy bez práce

Můžete nainstalovat vinylové podlahy na stávající dlažbu bez zvednutí. Jedná se o recyklovatelný materiál, který rovněž odolává vlhkosti.

Můžete si vybrat, bytu nebo model reprodukuje povrch keramiky, dřeva nebo cementu úpravou. Od 4,50 € / m2. Palety naplaveného dřeva, s klik systémem jsou další možností, která se instaluje na stávající podlahu. V koupelně lepší syntetické.

Tam jsou také keramické kousky, které jsou umístěny bez stavebních prací nebo cementu. Jediným požadavkem je, že půda je ve vodorovné poloze.

Dopřejte sloupci hydromasážní

Jednoduše nainstalovat sprchu stěny kolony namísto staré baterie. Jsou smontován ocelové nebo skleněné panely, které nevyžadují stavební práce.

Většina začlenit termostatický nastavenou teplotu směšovač; horní spray s deštěm, a další mobilní zařízení; a nastavitelná do několika výškách, pneumaticky ovládané hnací jednotky a vodní trysky při různých tlacích. Náklady od 200 € nejjednodušší.

Mnoho trysky a trysky obsahují silikon zabránit usazování vodního kamene a jednodušší na údržbu.

osvětlení upgrade

Změňte svůj koupelny osvětlení a hledat další. Nainstalovat halogenová světla potřebují podhled ze sádrokartonu. Místo a barva stojí asi 200 Kč.

Kam mám dát jim? Na vrcholu marnosti a daleko od vodních ploch. Nechť vzdálenost 80 cm od halogeny. Dichroické LED žárovky v hodnotě cca 20 € / u.

Vypadat dobře, zatímco vy česat vlasy nebo maquillas je ta nejlepší věc refuerces osvětlení zrcadlo s osvětlením po stranách.

Dramaticky zlepšuje jako nový

Můžete malovat na čelo s vlhkostí odolným lakem, měnit dveře, nebo dokonce zrcadlit přetřít a mimochodem, vyhraje vaše koupelna prostor a světlo.

Chcete-li jej obnovit, existují modely pro méně než 300 € nabízejí dramaticky zvyšuje nábytek, integrované varné desky a použít zrcadlo hotelu.

Nahradí dramaticky zvyšuje nábytek na podlaze několik polic (od 15 € / u) a košíky vláken pro příslušenství.