Je čas jít spát! U domku není vždy dobrá zpráva, ale pro seniory je jedním z netušené denních dobách. Vzhledem k tomu, že není nic lepšího, než zasloužený odpočinek v pořádku? No, jo, užít vkusný, útulné a stylové ložnice. To je double cena!

To je důvod, proč jsme udělali výběr nábytku, doplňků a detaily klíčem k transformaci jedné ložnice časopis. Ano, tentokrát hrát trochu přestat snít ... a konečně začít dělat ty sny. A Privalia je velmi snadné se špičkovými díly, které nemohou chybět v chrámu relaxaci. To jsou základní zásady pro ložnici, kterou si zaslouží. Sladkosti a stylové sny!

Galerie, 13 fotky
Sladkosti (a stylové) DREAMS

Ozdobíme lůžkoviny

Prostěradla, přikrývky, polštáře a kvadranty jsou také plátno, se kterým se zdobí ložnice. A pokud se rozhodneme neutrální barevné dekor a dát postele? Je to velmi dobrá volba, protože tak můžete změnit své ložnice Vypadáš sezónu nebo kdykoliv máte chuť.

noční osvětlení

Trváme na tom, že správné osvětlení je klíčem. A v ložnici, ještě víc. Kromě celkového osvětlení je velmi důležité myslet na bodových světel, jako lampu na prádelníku a na nightstands, takže když chceme vytvořit příjemnou atmosféru, čtení v posteli ...

00361530 O

Pokud je lampa noční stolek je řiditelná nebo kloubová mnohem lépe: takže můžete nasměrovat zaostření světla tam, kam potřebujete, a bude mnohem pohodlnější.

Nábytek dělat Rembrandtova Noční hlídka

Vstoupit do ložnice by mělo být něco jako vstoupit do paralelní dimenze: svět relaxace. Klidné tóny na bílém objemnější předměty, spousta dřeva, textury ... A proč ani náznak sladkosti? Komody, stoly a zásuvky v rustikálním chic vyleptané nebo malované v jemných barvách, jako je bílá nebo světle šedá dřeva vytvořit tuto uvolněnou atmosféru. Kromě toho tento typ nábytku se hodí ložnice děti i dospělé.

Procházce mraky koberce pro děti

Děti jsou přitahovány k zemi není žádným tajemstvím. Co hrát? V přízemí. Co jsem unavený? V přízemí. Proto je koberec je vaše nejlepší spojenec. Kromě izolace chladu v zimě a tepla v létě, koberce tento výběr Privalia jsou velmi chutné a nabídky. Hvězdy, mraky, světlé barvy, pastelové růžové ... Praktická a okouzlující dotek, které nemohou chybět v pokoji ty nejmenší! Nejlepší ze všeho je: lze prát v pračce doma. Kdo jim může vzdorovat?

Galerie, 13 fotky
Sladkosti (a stylové) DREAMS

Nenechte si ujít galerii, ve které najdete výběr toho nejlepšího z Privalia pro stylově zařízených pokojích a spoustu inspirace pro transformaci vy nebo vaše děti v časopise vesmíru.