?! Jak? Máte terasu a užít jen pár měsíců? Buďte opatrní, protože pokud jste slyšet někoho méně štěstí, může se stát oblíbeným &# 39; zabírá&# 39;. Dobře, my neříkáme necháte s pérem kabát a máte pocit, pod sněhem, ale máme pár nápadů, které vám pomohou vytvořit svůj terasa na jaře, v létě, na podzim a v zimě (od dovnitř a ven!).

A pamatujte si: Jaro je tady! Takže se nemusíte ztrácet jeden druhého a zdokonalovat svou terasu. to "Udělám to při spuštění dobré počasí" Rizika přeložit do "jít, jsem se mi skoro řízen přes léto a já jsem ještě neskončila doladit terasu", Zde jsou tipy, jak si užít terasy po celý.

1. Coldproof a teplo

Stejný nábytek, různé doplňky, zejména polštáře a plédy. Pouze s touto změnou můžete prodloužit životnost na terase bez ohledu na roční období. Na jaře av létě, vyberte Textilie excitment jako len nebo bavlna, a světlých barvách, které nejsou zadržují teplo. A za chladu hledá teplo vlny, bodu a dokonce vlasových tkanin. Přemýšlejte o tom: na slunných dnech, nemůžete odolat kafe venku.

Galerie, 10 fotek
10 tipů využívat všech ROK TERASA

2. Květiny a barvy také v chladných měsících

Kde je psáno, že jediná věc, květy jsou na jaře? Kamélie, lantana, měsíčku, alhelís, myšlenky ... udělám radost ve dnech deště. Tyto rostliny nosí venku v chladném ročním období se svými zářivými barvami. Dát do barevných květináčích a budete vytvořit pozoruhodný a sebejistý set.

3. Užijte si to ve světle měsíce ... a svíčky!

Svíčky přidat teplo a vytváří velmi příjemnou atmosféru a magickou atmosféru intimity. Stálé hořáky, lucerny, svícny nebo svícny ... Buď volba je dobrá.

Detail svícny se svíčkami mimo

Nejdůležitější věcí je, umístit je do skupin pro vytvoření světelných bodů v závislosti na různých zónách. Ujistěte se, že vybrat trezorem svícny směrem ven, aby se zabránilo nehodám. A nezapomeňte dát nějaké Citronelou držet komáry pryč během teplejších měsíců!

4. Pohled na vaše potřeby

"Jistě, ale moje terasa s výhledem na šedou stěnu budovy naproti, „říkáte. V pořádku. Umístěte mřížku a zvolit popínavá rostlina jako je břečťan a popínavé rostliny, aby přestat vidět zeď. Samozřejmě, budete muset počkat, zatímco roste. Další možností je bambus, jsou velmi odolné a nevyžadují prakticky žádnou údržbu.

5. přeměnit jej na chill out

A obejde se bez nábytku! Klíčem k úspěchu je vytvořit styl chill out terasu, kde se vše děje na úrovni terénu. Dát matrace a spoustu polštářů různých velikostí, kde si můžete lehnout k poslechu hudby nebo si vychutnat příjemné večery s přáteli. Dobrou alternativou k polštáře jsou -velké poufs, malé, kulaté, náměstí ...- protože je můžete použít jako stůl nebo sedět. Ostatní položky, které nemohou nechat ujít, jsou lucerny, koberce z přírodních vláken nebo ze dřeva jít naboso a travnatá plocha položit dál. Pokud si nepřejete, aby si být vědomi svého údržbu, můžete si vybrat jeden umělý. M2 prodány a ačkoli tam je nic jako přírodní, nové vzory a dát trik je pohodlné a soft touch. V Leroy Merlin najdete je pro domácí použití, od 14,90 € / m2.

6. Pro slunění a stínu ...

Vytvořte koutek, kde si můžete lhát opalovat v létě, sledovat květiny na jaře, číst s kostkované na podzim horkou čokoládu a příjemnou zimní odpoledne. Houpací síť nebo židle jsou nejpohodlnější možností. A nezapomeňte, že přírodní vlákno dát zvláštní teplo.

Semitoma proutěného křesla na terase

7. Grow byliny

Myšlenka je, že si můžete vychutnat vidět, jak rostou a pak dát nějaké „výhody“. Vyberte si za roh a dal tabulku se čtyřmi nebo pěti hrnců. Levandule, tymián nebo bazalka, přinést svěží vůni a zvou, aby přišli a relaxovat. Můžete také rostou oregano, máta a petržel na ozdobu nádobí.

8. Vše, aby v PLIS CHKO!

Klíčem k dělat tisíc a jednu cestu do domu, když přijde čas, aby sbírat terasy je mít nějaký nábytek, který vám pomůže ušetřit.

Detail proutěný kufr otevřít polštáři uvnitř

Kufr, malá skříň, lavice s úložným prostorem ... udržuje uvnitř polštáře, svíčky a cokoliv, co může být poškozen, pokud se počasí zůstane, a to jak v létě, tak iv zimě.

9. Údržba? minimální

Z terasy by měla dát méně lepší práci. By měla být místem těšit, ne aby vám zotročeni svahu, například hodiny zalévání rostlin. V tomto smyslu, pokud instalaci automatické zavlažování můžete přestat bát zalévání rostlin, i když jedete na dovolenou. Nejpraktičtější je, že je programovatelný přizpůsobit zavlažování každý okamžik roku. A nábytek? Slunce, chlad, vítr a déšť, den co den, jim může zkazit. Zvolíte-li skládací části mohou snadněji ukládat, když se nepoužívá.

Galerie, 10 fotek
10 tipů využívat všech ROK TERASA

10. K dispozici je vždy prostor pro grilování

Grilovaná zelenina, grilované maso, ryby na grilu ... jistý dělá slintat myslet na nádobí, které připravují! Pokud nemáte dostatek prostoru pro práci, nezoufejte: existuje volný plynový nebo elektrický všech velikostí a cenách modelů. V každém případě, umístit ji do rohu, kde se výpary nevstupují doma ani rušit sousedy, aby se předešlo problémům a ... Dobrou chuť!