Bohužel nemáme žádnou kouzelnou hůlku, jak dostat z nic víc metrů doma. Ale s dobrými nápady a trochou vynalézavosti můžeme protáhnout ... téměř jako mávnutím kouzelného proutku. Je prvním krokem? Vezměte si metr a dělat čísla! Změřte každém rohu dutý nebo volnou část stěny a M2 nevyužitých body, které najdete doma. Máte-li mezi 1 a 3 m2 a touha dát mu využití tohoto prostoru dosud nevyužitý, rozhodně mezi těmito sedmi návrhů najít dobré nápady, které můžete realizovat. Máte chuť? ... pokud můžete mít všechno!

Jen 1 M2

Vytvořit skříň mezi pilíři

00366856b

Mezera z 1 m široká a 30 cm dostatečně hluboko, aby vyhrát skříň v kuchyni. Myslí si, že to, co zabírá nejvíce jsou pokrmy, které se pohybují mezi 25 a 28 cm v průměru. V tomto případě je plánováno horní vitrína pro pokrmy, které zesvětlí whole-, otevřený jako otočný bod centrální oblasti a pod skříňku, pro ubrusy a služeb nebo jako malá komora.

Studie za dveřmi

00349120b

Tabulka 100 x 40 cm, je více než dostačující pro vytvoření prostor pro studium nebo revizi papíry. Zde jsme použili prostor za dveřmi k vytvoření vhodné velikosti plochy a světlo: skládá se z regálu jako tabulku a prádelník který zase slouží jako dosedací plocha police. A to vše v minimálním prostoru.

Ve 2 M2

Plná hala v zahloubení

00400067b
Natěrač Paz Aguilar González stala prostor 2 m2 mezi předsíní a obývacím pokojem do plného sálu. Myslel na všechny potřeby, které je třeba zadat a odejít z domova a: zrcadlo vidět, že také funguje světlo; jedna mělká zásuvka skladování skříň z klíčů k dopisů a několik příjmů; a banka 100 x 40 cm, který slouží také pro uložení. A to vše za pouhé 2 m2!

Vztahující se k tomuto článku

Nábytek pod zakázku: více objednávek, více metrů, více stylu

Máte minipiso?

Nábytek pod zakázku: více objednávek, více metrů, více stylu

Prací pásmo skryta ve skříni

00325924- (1) B

Dřevem obložené pračka, bar pro zavěšení oblečení skladovací skříňky a umyvadlo k léčbě skvrny. Tento mycí prostor, navrhl Javier Merediz, má vše, co potřebujete k udržení dokonalé oblečení. A co je nejlepší, za pouhých 200 cm x 60 cm hluboký (nutné pro desku a spotřebiči). Shrnovací dveře ji ukryl před pohledem a jsou velmi praktické při otevření, protože žádný zbývající prostor v kuchyni.

Perfektní spíž v rohu kuchyně

00340931b

Roh 200 x 100 cm je prostor, který byl přidělen tým Deulonder bytové architektury vytvořit kompletní komora. Má visí bar (od párků do kuchyňských pomůcek), police na plechovky a obaly přihrádek hadry a menší, a roštů krabice s kolečky na spodní straně, ideální pro nejtěžší. A to vše v 30 cm hluboké skříňky. Chtěl je síla!

CS 3 m2

Pracovní stůl v zadní části pohovky

00375797b

Jeanette Trensig natěrač vytvořila kancelářský prostor pro sdílení v prostoru mezi opěradlo pohovky a stěnou. Skládá se z zahloubené knihovny, 100 x 40 cm -Perfect pro počítačově a tabulku železo, velmi lehký. Chcete-li přidat sedadel bez ztráty místa, "kancelář" Je dodáván se dvěma pohovkami, které jsou uloženy pod stolem, když se nepoužívá.

Kuchyně v čelním 3 metry

00409141b

Tato kuchyně je vše, co potřebujete na zeď jen 3 bm mezi obývacím pokojem a jídelnou. Vodní plocha, trouba a mikrovlnná trouba, varná deska, vestavná chladnička a vysoké skříňky. Mercedes Postigo malíř, autor reformy, vzala vršek a parapet, aby každodenní potřeby po ruce, zavěšeny na tyčích. Zbytek nábytku je uložena v horních skříněk se skleněnými čely s odpovídající barevné stěny.