Ty strávil tři dny sledovat, jak sedí světelné vzorky malovat na zeď, jste vynechal nic menšího než se uchylovat k virtuální realitě vybrat každý z nábytku v místnosti a při výběru záclony přijde, ¿ zavěsit první, který vám dal před námi? Chyba!

Řítí není nikdy dobrá

Žádná barva, žádná vzor nebo typ opěrky ... První věc, kterou byste měli mít na paměti, aby zasáhla závěsy mají ve skutečnosti jen málo co do činění s nimi, a tím udržet dlouho skryt: okna.

00426453b

A to je, že i ty nejlepší koordinovaná pádů může být katastrofa, ne-li brát v úvahu světlo mají. Myslí si, že okna směřující na sever vždy obdrží méně světla než na jihu, takže se doporučuje není příliš silný nebo tmavé plátno, aby se odstranily jasněji nezůstat. A naopak, v jižních oknech, budete muset rozhodnout pro ten, který může blokovat nejintenzivnější paprsky.

Za prvé, vyvážení

Častá, úzce souvisí s výše uvedené chyby je umístěn jen trochu tenké závěsy ve světlých místnostech. Ačkoliv se zdá jako dobrý nápad pro zvýšení přirozené světlo v prostoru, si myslí, že, stejně jako každý den slunce (chipirón!), Ale také místa a existuje několik časy, kdy jsou nezbytné k ochraně našeho soukromí záclony zvědavýma očima. Něco, co-vhodnější naznačují, že esconder- nemůže zaručit transparentnost.

Galerie, 12 fotek
10 KATASTROFY byste se měli vyvarovat při výběru ZÁCLONY

V těchto případech je nejlepší spojit dvě vrstvy: průsvitný pro daný den a neprůhlednou přes noc. A i když to přinese na mysl ty velmi klasické závěsy palác s tradicí, netrpí: existuje mnoho způsobů, jak udělat, aby se vešly v moderním stylu, jako například tím, že kombinuje žaluzie či obrazovek pod zádi, s žaluziemi okenicemi, s plochými panely, jako jsou Japonci ...

Nejen dekorace

Zapomeňte na misi závěsy jsou prvky, které filtrují světlo prostoru může mít katastrofické následky, stejně jako není schopen usnout, pokud váš pokoj je s výhledem na východ a jste se rozhodli pro pokutu pádu nebo s tě pohřbí pod polštář, aby dal zdřímnutí, pokud je na západ.

00427883b

Řešení: bez ohledu na zvolený odstín, nezapomeňte kombinovat s nějakým tkaniny neprůhledné tkaniny, který je schopen blokovat světlo, foscurit typ také pomůže ovládat teplotu v místnosti.

Vytáhne metr a přijmout opatření!

To se může zdát zřejmé, ale nebude ani první, ani poslední, kdo nedosahuje baru, nebo garnýž zvykem, Ať je to ještě horší - neměří pečlivě okna, nebo se PalmOS nebo &# 39; do očí&# 39;.

Vztahující se k tomuto článku

¿Curtain nebo slepý? Klady a zápory zasáhnout, aby se oblékli vaše okna

S jasné představy

¿Curtain nebo slepý? Klady a zápory zasáhnout, aby se oblékli vaše okna

Nebo dokonce ještě mít hotový žádný účet, který bude přidán do výsledného obrázku minimálně 30 cm na každé straně okna odpadne, otevřený pohodlně a vyhnout stranách obroučky vypadají.

Úspěch vzorec

Jak je možné, že tato látka, která vypadala Bohatá in-a katalog k výstavě fotografií z internetu nebo domu svého přítele hledat ...- &# 39; vyhublý&# 39; v našem okně? Nesmíte obviňovat látku samotnou, ale -escasa- částku, kterou jste udělali závěsy.

00428051b

Pro výpočet množství tkáně nezbytné pro vaše záclony doporučují násobit měření rozdílu se vztahuje na 2 nebo 2,5, a dokonce i 3, v případě finos- zádi, v závislosti na tom, zda chceme více svraštělé efekt nebo více lineal.Y nezapomeňte přidat asi 10 cm lemování strany.

lifting efekt

Stejně jako úzké džíny s podpatky prodlouží nohy a jeden přítel snížit tuk (pro který je velmi módní), kde tyč umístit závěsy ovlivňuje jejich finální povrchovou úpravu. Bez ohledu na opatření nebo Windows Forms, pokud hadříky zpod střechy bude štíhlejší, než když dáte podporu těsně nad tyto.

Stejně jako je tomu v případě šířky a délky závěsů také musí se uchýlit k matematiky: textilie by měla být alespoň 35 cm větší než pádu hotové závěsem. (Aby horní svorku a lem). Mějte na paměti, že pokud nechcete skončit vypadat jako vaše stěna má &# 39, výstupek&# 39;. A pokud chcete přetáhnout, přidejte dalších 10 cm.

Otázka stylu

Jsi spadnout z tropického tiskového tkaniny s super-trend a nyní vidíte neustále mění výzdobu místnosti, aby se vešly? To je to, co se říká, že žijí ve vlastních masa úlohu, kterou mohou získat vzorované závěsy, a to zejména v barevných variantách nebo s velkými motivy.

Pokud jste nebyli vědomé rozhodnutí, že je lepší se rozhodnout pro kluzná textilie a nejlépe světlou barvu, ale také mít možnost měnit je do centra pozornosti v místnosti snížením vlivu jiných prvků s vizuální hmotnosti jako pohovku nebo koberec vyhnout se navzájem konkurují.

Jakákoliv látka se nevyplatí

Ačkoli chutí, barev -A estampados-, nejkrásnější tkaniny na světě nebude vypadat, jako byste to očekávat, pokud máte dobrý pád, jako je např lněné tkaniny, bavlny nebo hedvábí. Na druhou stranu, tyto přírodní vlákna mají některé nevýhody, jako je tendence ke zmenšení nebo změna barvy působením slunce, v případě nejintenzivnějších barvách.

Ačkoliv se zdá, dilematu, řešení je obvykle ve středu: vybrat tkanina s určitým množstvím syntetických vláken, která dává odolnost proti vodě a světlu, aby si závěsy tak praktické jako dekorativní.

Koordinovat, ne udusit

Použít stejnou látku zejména estampada- záclony, závěsy a jiné předměty, které vám dát injekci -viz stínítka, polštáře, atd je nejen zastaralý, ale dostat se váš obývací pokoj, pryč bytí &# 39; Clothed&# 39; ukázat nic menšího klaustrofobie.

00408121b

To však neznamená, že ze strachu strakaté efekt, jsme skončili s takovým neutrálním režimu, která by mohla skončit nevýrazné. Na půli cesty mezi těmito dvěma možnostmi, rozhodnout se pro závěsy s nějakým vylepšení, pokud váš nábytek je prostý a střízlivý nebo bytu v případě vzorovaných tkanin, i když v některém z těchto dvou případů, v paletě barev, které integruje různé prvky.

Neskončí jejich nenávidět

záclony Header mají více či méně komplikované zhruba shromažďuje -s vizuální komponenty, ale také jedna ...- čistě funkční: zajištění, která spadá snímek hladce.

Galerie, 12 fotek
10 KATASTROFY byste se měli vyvarovat při výběru ZÁCLONY

Snaží se mít na paměti, než decantarte smyček nebo složit bez stejném záclonovinu, a to zejména v případě, že silnější a těžko ovladatelný. Tento typ dokončovací práce s jemnými záclonami a oken, které nejsou často otevřených často, i když pro dnešní den jsou vhodnější poutka, kroužky nebo háčky lze snadno manipulovat ze země, a to buď ve stejném odstínu nebo jeho bar pouze pro něj.

Více dekorační katastrofy, aby se zabránilo

  • Vyhnout se katastrofám v obývacím pokoji
  • Vyhnout se katastrofám v ložnici
  • Vyhnout se katastrofám v kuchyni
  • Vyhnout se katastrofám v koupelně
  • Vyhnout se katastrofám v hale
  • Vyhnout se katastrofám ve školce
  • Zabránit katastrofě, když jste uspořádat šatnu
  • Katastrofy vyhnout zjasnění svůj domov