I když vaše kuchyně je jen pár metrů, tam jsou některé ozdobné triky, které vám pomohou jej proměnit světlé a komfortní prostor. Není to magie, jen otázkou trochou vynalézavosti a osvědčených postupů. Vidíte?

Galerie, 15 fotek
15 a velmi pěkné malé kuchyně!

Distribuovány rostliny

Dobrá distribuce, přizpůsobeny každému typu prostoru, je klíčovým bodem pro získání co nejvíce z kuchyňského hry. jsou tam tři

L-tvarovaný

Pokud podlouhlé, distribuovat tvaru L kuchyně je tou nejlepší volbou, zvláště když velmi blízko. Někdy to může spadat do chyby stejně vzít obě strany, ale průchod bude velmi malý a může být ohromující. Pokud nemáte jinou možnost, než použít druhou ruku, vidět, že nechcete přijít tam skříňky ke stropu, aby se zabránilo tunelování.

Základní rozvody pro malé kuchyně:

tvarovaný "U"

V kuchyni distribuované ve tvaru písmene U čtvercového ideální pro kuchyně. Na jedné straně stojí požární zónu, druhá na vodu a nechte druhý největší jasné desku možné mít pohodlný pracovní prostor.

kuchyňka v U

Na jedné straně

Máte-li kuchyň halu nebo integrovány do jediného prostředí spolu s obývacím pokojem nebo jídelnou je to ideální místo na jedné stěně, využil dlouholetou. Je-li prostor dovolí, můžete umístit malou pohybující se ostrov s kolečky, která bude sloužit speciální podporu a skladování, protože existuje mnoho modelů s skříně, zásuvky a police. Chcete více nápadů? Nenechte si ujít tyto malé superprácticas on-line a kuchyně.

Využijte světla

Pokud můžete vytvořit okna nebo jícnu, aby ve světle, udělej to! Budete se cítit pohodlně v něm a vyhnout se to vypadat jako malé jeskyně.

open space

Další možností je vytvořit otevřenou jídelnou či obývacím pokojem. Tímto způsobem se dostanete větší pocit prostoru a vytvoří prostor pro sdílení s rodinou a přáteli. Pokud si zvolíte tuto možnost tip: vybrat nejsilnější a tiché je to možné kapotu.

Bílá, vaše barva

Neříkají, že bílý tuk? Vaší kuchyně že šířka je vizuálně ještě když bude dělat dobře. Můžete ji použít na stěnách, ve skříních a dokonce i na podlaze. Kuchyně prázdné jsou mnohem jasnější.

Vztahující se k tomuto článku

20 kuchyně v bílém světle, prostor a kosmetické

Bílá a zářivý

20 kuchyně v bílém světle, prostor a kosmetické

Sklo, své věci

Používejte ji ve dveřích a ve skříních, a to zejména ty, které udržují na nádobí, sklo nebo poháry. Sklo bude procházet nejen světlo, ale také odráží a posílena.

obejde kancelář

Mít kancelář je velmi pohodlné, ale když náhradní žádné metrů může být na obtíž. Chcete-li jej nahradit, můžete vytvořit malou snídani bar ve stejné desce nebo vytvořit malé provizorní kancelář se stolem a skládacích židlí.

Galerie, 15 fotek
15 a velmi pěkné malé kuchyně!

Chcete více nápadů? V galerii najdete 15 kuchyně, které se podařilo skvěle maximalizovat prostor. Bere na vědomí všech triků, které experti použili návrháři interiérů dát větší šíři, více světla a vytvořit moře výsledný praktiky.