Ostrov, ale zabírá místo, je fantastické místo pro přípravu jídla, získat dostatek prostoru pro skladování nebo pro použití jako kanceláře. Nebo všechny tři najednou. Zde řekneme podrobně všechny důvody, aby ostrov je velký úspěch, ať už ve velkém kuchyni a malé. V galerii najdete 14 příkladů, které máte rádi, a vše, co potřebujete vědět, abyste mohli vybrat ten správný ostrov.

V prostorných kuchyních

Získáte pracovní plochu, kde připravovat pohodlí jídlo. Je proto vhodné, aby zahrnovala malé umyvadlo, kde se umýt zeleninu a dřevo, kdy řez bez poškození pracovní plochu. Pokud je váš ostrov je dostatečně velký, můžete si dokonce nainstalovat kuchyňského koutu a spotřebiče.

Kuchyňská linka s ostrůvkem a Corian pultu šedá

Připojuje se na ostrov plocha kanceláře: vyhnout dojíždění v denních jídel. Další možností je umístit sídlo v blízkosti ostrova, a sladit přechod umístěním vyložené snídaně oblast na ostrově ustoupit kanceláře.

V malých kuchyních

V krátkém můžeme těšit ostrov, která rozšiřuje pracovní plochu a plnění povinností v kanceláři, pokud to není možné vytvořit samostatnou jídelnu.

Pohodlné a komfortní

Tak, že ostrov je pohodlná, nechte asi 90 cm volného prostoru, což umožňuje snadné otevírání zásuvek a vytvořit OBLASTI dostatečně velký krok.

Galerie, 14 fotek
14 velmi praktické kuchyňské kouty

snídaně bar

Nejjednodušší způsob, jak vyhrát snídani bar nebo rychlého občerstvení je nechat vyložené počítadlo na jednom konci a doplnit ji dvěma stoličkami.

Vytěžit maximum

Jeden způsob, jak vytěžit maximum z ostrova je navrhnout se zásuvkami, police nebo skříně, které umožňují znásobit úložnou kapacitu.

To není těžké

Odlehčit vizuální váhu, můžete ji překrýt s bílou, dřeva nebo Silestone, například.