Bílé pro kuchyně, je sázka na jistotu. Jedná se o nejjasnější barvy a přirozené světlo, v mnoha našich kuchyní, je vzácným zdrojem; Je všestranný, vhodný pro kuchyně nebo jiné více avantgardní klasický; a to je nadčasový, tedy nezestárne. Nemáte-li ještě jasně vidět, co vsadit na bílém pro vaší kuchyni, listoval naší galerii a nechte se inspirovat třemi kuchyněmi, které vybrali. Po procházce ... stále máte pochybnosti?

1. známý, svěží a moderní prostor

00410980b

Při sdílení kuchyň 8, musí být účelné a komfortní ano nebo ano. Reformovat tento pobyt jsme se rozhodli rozšířit funkci, zúžení poloostrov, kde byl umístěn prostor vaření. To znamená, že „kuchař“ umí vařit při sledování sezení, velmi hezké, pokud máte hosty a také velmi užitečné, když jsou děti doma.

- Vyhledávání light. Vzhledem k tomu, kuchyně má přímé světlo jen v létě, vše od stěn, aby nábytek byl vybrán, aby odrážel maximální bílé světlo a zároveň přinést svěžest k životnímu prostředí.

- Lehký nábytek. Jsou to nekomplikované nábytek (skříně nemají ani střelce), které poskytují moderní a mladistvý vzhled do kuchyně.

- Na bílém. -The příslušenství a doplňky nádobí, ubrusy ...-, velmi světlé barvy kontrastují s bílým pozadím stávají hrdiny.

Galerie, 6 fotek
Tři bílé KITCHENS: jednobarevné, tři různé styly

2. Nordic kuchyň s průmyslovým nádechem

00410615b

Přikrývka, pro nábytek a rukojeti tvarované shell. A šedé, která je natřena na vrchol stěny (dekorativní rozhodnutí rovněž snižuje náklady na obklady a dlažby). Industrial, pro stropní lampy, které osvětlují centrální ostrov, který zahrnuje druhý umyvadlo a kohoutky flexibilní XL potrubí připomínající profesionálních kuchyních.

- Třešničkou na dortu. Typ metr bílé dlaždice, které odrážejí světlo, stejně jako nerezovými spotřebiči. A to je, že pokud něco bylo jasné, že majitel chce, aby to bylo bílé vaše kuchyně. A veselý a jasný, něco, co dostal jeho izolací od prodejce s velkým oknem.

- 100% praxe. Také jsem chtěl, aby to bylo praktické, aby si vybral keramickou podlahu, která napodobuje parkety a všechny druhy řešení pro ukládání dat, od skříněk do skříně plné spíž nebo základních jednotek.

pohodlné řešení

  • Chladnička a mraznička. side verze sebe, jsou dobrým řešením, pokud máte mnoho doma, takže je třeba, aby velké množství potravin nebo vařené denně.
  • Extra vaření. Také deska a trouba jsou určeny vařit velké množství, protože mají speciální široký (90 cm místo obvyklých 60 cm).
  • Snídaně bar. Island pultu zasahuje do barovým pultem a rychlého občerstvení. Skříně a zásuvky s tímto modulem nádobí denní potřeby jsou uloženy, mít vše po ruce.

3. Klasické a útulné, s provensálské příchutí

00399717b

Klasické, ale moderní styl, aby se snadno day-to-day rodinu, pár se třemi dětmi, kteří dělají spoustu života v kuchyni. To byl základ projektu Asun ANTO renovovat kuchyni. Klíčovým prvkem byl původní podlahové lišty, které inspirovaly při návrhu obložené dveře skříní. A spotřebičů? Zdá se, že ne, ale samozřejmě to je! Ukryli mezi kuchyňského nábytku a panelaron se stejnými dvířky. Lednice byla integrována do hlavního modulu kabinet, který má vitrínu a police pro nádobí a zásuvek na nádobí.

- Vše, co dále. Ze tří stěn kuchyně, jen jeden má vysoký nábytek, skříň. Zbývající skladování se zaměřila na centrálním ostrově a skříňky pod dřezem. Dobrým řešením pro tento prostor nevypadá přehnaný.

Nápady stojí za kopírování

  • Pracovní deska. Lesklý povrch pracovních ploch, bílá Silestone odrážet více přirozeného světla a rozšířit po celé kuchyni.
  • Panelados. Všechny spotřebiče jsou obložené skrýt a vytvořit prostředí klidnější a elegantní. Pouze zvon je viditelný.
  • Office. Klade teplo do kuchyně s stůl a židle kontrapunktu. Je umístěn u okna k jídlu s přirozeným světlem.
  • Detaily. Lněné záclony, ty nejlepší pokrmy vystavené ve skříni, kovová lampa kancelářské a textilie v modré tóny dát osobní pohled do kuchyně.