Chcete-li opustit nákupní tašky na pult, musíte dostat stranou odšťavňovač a toustovač. Chcete-li zjistit, že hrnec budete mít na zadní straně skříně, vždy skončit s napjatým rameno. Vaříte, dva jsou vždy dav ... Je jasné. trpíte "minicocinitis", Ale klid je vyléčen. Tady máte 10 prášky (a některé další ve formě obrázků), které tvoří velké malé kuchyňky.

šedý kuchyňský kout, samostatné nízké stěn a okenních výplní. hydraulické podlahy 00442993

1. Náplň práce před zahájením ...

První cvičení: Tira (prodat nebo dát pryč), co nepoužíváte. Druhé cvičení: Podívejte se na vaší kuchyně. Byl jste s obrazem? Pak jej odstranit. Aby bylo možné lépe organizovat své kuchyně a musíte získat prostor od 0. Třetí cvičení: Popište, jak je váš den v kuchyni; Jen zodpovězení vašich potřeb dostat své ideální kuchyni. Potřebují příklady? Některá jídla denně a nepotřebuje příliš mnoho spíž, kuchyň Některé víkend na celý týden a je třeba tisíc Tupperware a spoustu zmrazení atd Jaký je váš případ?

2. Jeden je dost

Mluvíme o propadů. V mini kuchyň, mají dvě je téměř téměř hřích. Pobyt s jednou a musí být velké, až 50 x 40 cm. Získáte pracovní prostor, to znamená, že budete pracovat s mnohem větší pohodlí.

Otevřená kuchyně s barem a stoličky linie 00429287

3. Goodbye skříně, sbohem lumbago

Máte-li nahradit skříňky pod varnou deskou plně vyjímatelné šuplíky, uvidíte všechno v kostce stráže a bude chytat první, aniž by museli slepě plácl na zadní straně skříně. Šuplíku 120 cm široká, místo dvou 60 cm vám umožní uložit více a lépe, a bude stát méně, protože máte jen proto, aby díru.

4. Co se děje?

Instalaci systému Windows, není vizuálně vyplnit. O skříně s skládací vrata; zapomenete udělat Limbo za otevřenými dveřmi, aby se zabránilo nárazům a také vidět všechno stráže. Zvlášť pokud jsou police skleněná skříň, protože již nebude vidět i to, co zůstává v dolní části poslední polici. A další myšlenka: pokud je výška umožňuje, aby ve dvou rovinách skříňky a nejvyšší udržuje co nejmenší využití (hrnec vývaru Vánoce, raclette, fondue, atd).

Galerie, 10 fotek
10 pohodě IDEAS kuchyní LIVE

5. Přiznejte se: vy nejsou žonglování

Ne. A musí být. To znamená, že nemusíte otevírat skříň a udržovány v Tupperware pět ruce s krytkami v rovnováze, zatímco vy dostat, že vás zajímá. K tomu, ideální je mít skříně určené pro ně. Prostory, kde nemají na sebe, ale ušetřit spoustu. Za dveřmi, v koutě, odnímatelným modulu ... 20 cm hluboké s vnitřními policemi umožní uspořádat bez skládání. Nebo můžete použít tento prostor jako spíž.

Obložené lednička a nábytek pro skladování a mikrovlnnou přístřeší 00412981

6. Panela a zisk metrů

Kontinuita materiálů vytváří pocit prostoru. Pokud panelas spotřebiče se stejným materiálem na přední straně skříně se dostanete bez povšimnutí a vizuální efekt v kuchyni to bude více čisté a prostorné.

7. Zařízení XS

  • Požáry. Přemýšlejte o tom: dva požáry mají více než dost pro každý den. A budete získat 30 cm desku.
  • Campana. Zapuštěné stropní obsadit 0, a teleskopický, které jsou skryty pod skříně, vám umožní udržet na vrcholu.
  • Trouba-micro. Myslet na má mikrovlnnou troubu místo dvě odlišné části, nebo mini-pec 45 cm vysoké místo obvyklých 60 cm. Získáte 20 cm, jak ušetřit.
  • Myčka na nádobí. S 45 cm můžete umýt nádobí až 6 osob po každém jídle.
  • Lednice. U prostor než minis jsou chlazené zásuvek Podpultové (120 litrů).

8. Rohy užitečné

V mini kuchyň, rohy nejsou zanedbatelné. Proč ztrácet drahocenný ty 10-15 cm? Instalace otočná a úplné odvětrání Rinconeros skříně. Ale aby nedošlo k přikrčení často používají za to, co nechcete používat denně jako náhrada odpadkové pytle, plastový obal, atd

9. závěsné tyče

Od příborů uvařit příslušenství dřez nebo koření. S tyčí na okenním parapetu v kuchyni budete mít vše po ruce a uvolní počítadlo.

kuchyňský kout s prosklenou stěnou a přilehlé kanceláře 00412896

10. "skvělý" skleněné dveře

Skvělé, protože se dostanou do vaší kuchyně vypadat mnohem vzdušnější, než to je. A v případě, že jsou posuvné, ještě lepší. Budete využívat až 1 m2 více v kuchyni. Vyberte je se zapínáním zpomalil, aby se zabránilo nebezpečným ranám.

Galerie, 10 fotek
10 pohodě IDEAS kuchyní LIVE

Zadá galerii a můžete zkontrolovat výsledek všech těchto (a mnoho dalších) nápadů. Bude se vám to líbit.

Další skvělé nápady pro celý dům

  • skvělé nápady toalety skutečný
  • skvělé nápady banket skutečný
  • skvělé nápady ubytovny skutečný
  • skvělé nápady greeters skutečný