Chcete-li získat více a lépe si kuchyň, vzít na vědomí těchto návrhů, s nimiž určité acertarás.

První krok: distribuce

Klíčem k využít kuchyně je hit s jeho distribucí, která bude podmíněna dostupného prostoru a tvaru rostliny. Tak, čtvercové a obdélníkové rostliny, můžete distribuovat nábytek v L, což umožňuje ponechat uprostřed kuchyně prověřená pro pohodlnou práci. V podélných kuchyních si mohou vybrat jeden přední nebo, je-li vaření je alespoň 220 cm dvěma rovnoběžnými, jeden pro skladování a jeden pro varné zóny a vody.

Sázka na jistotu: světlé barvy

Tyto světlé barvy nemusí odpovídat skutečné metrů, ale i vizuální metrů. Z tohoto důvodu jsou neomylné zdroj, aby se kuchyň vypadat širší. Aplikovat jak na nábytku a podlahových krytin a poskytovat světlo a odlehčit prostor. Kromě klasické bílé, existuje mnoho více barev, které jsou také účinné, jako je například krém nebo kamene, které mají také přidanou hodnotu k tomu, být velmi horký. V nábytku, můžete se rozhodnout pro lakované nebo dřevem. V tomto případě odrůdy nejpoužívanější světlé barvy jsou buk a javor. Další možností pro prostředí lehkého vzhledu je představit některé vysoké moduly se skleněnými frontách.

Vyberte si skříně s kapacitou

Kuchyň je malý, neznamená, že jeho skladovací kapacita je minimální. Klíčem k úspěchu je, aby co nejvíce z dostupných metrů s řešením, které jsou vhodné, například vysokým modulem, semicolumns, kabinet frontách ke stropu ... Nejčastěji se zde nábytek s výškou 70 až 90 cm, a to i v případě, že střecha V kuchyni je vysoká, můžete se vždy uchýlit k vlastní skříňky. Nábytek kombinovat různé výšky je dobrá volba, aby nedošlo k zatěžování pobyt. Zdroj, který je pohodlnější je nainstalovat přední stěně skříně, včetně troubou a mikrovlnnou troubou. A nezapomeňte, aby maximalizoval kapacitu skříní, je důležité, že jeho interiér je velmi dobře vybaven.