Bílá je jedním z favoritů v kuchyni. Je velmi jasné, opticky rozšiřuje prostor, kombinuje skvělý dřeva a nerezové oceli a přenáší čistý pocit. Pokud to má všechno! A tyto tři kuchyně jsou dobře vědomi toho, že je velkým přínosem pro dosažení okamžitého úspěchu. Ale také mají druhé eso v rukávu: Pořadí. S jejich storage řešení a jeho Tisíc a jedna nápady, jak ušetřit, co nás všechny podmanil. Vidíme?

S mnoha skříněk

Office se šatnou

Vynásobením úložiště byl gól týmu Rotaeche & Santayana plánovat tuto kuchyni "U" uvidíte v galerie. V nejširším zdi, vitrína, asi 150 x 200 cm, skrývá kompletní čištění a praní oblast. Její dveře, obložené záclony schovat jsou akordeon, což usnadňuje přístup. Wall splňuje okno spodních skříněk a kuchyňské prostory a vodu, a zavírání "U" Máte sloupců trouby, nádobí a háky pro prosklených skříněk. Všechno, co v minimálním prostoru. Vstoupit do galerie Chcete-li vidět více z této kuchyni.

Prostor pro všechno

Kuchyňská linka s obložené stěny bílé lamy

Paralelní distribuce této kuchyni Deulonder Architecture krotí najdete v galerii, usnadňuje práci. U okna, kuchyně s troubou, Teppanyaki gril a je obklopen zásuvkami pro nádobí a pánve mít kolem sebe. Souběžně s tím se vodní plocha je velmi jasně a amplituda být otevřený do kanceláře skleněnou stěnou. A v kolmých regálech oblast ponechána denní potřeby a objemnější. Bílá, protagonista v kuchyni, vyniká ještě více v kontrastu s černou žulovou desku (podobnou Naturamia) a tesařské práce. Kromě toho jsou v galerii.

Ostrov, několik použití

Kuchyňská linka s ostrůvkem a část hydraulické podlahu

Srdcem této kuchyni uvidíte v galerii je na svém ostrově. Nachází se ve středu prostoru je na jedné straně, praktické pracovní prostor se zásuvkami a zásuvkami pro ukládání všech typů nádobí s varnou zónu a na druhé straně, jeho mramoru pultu se rozprostírá jako barovým pultem. Bylo také využila do prostoru okna se dvěma okny: jeden otevřený k snídani a další užitečné uzavřen pro domácnost. Chcete-li přidat teplo do kuchyně, zdobené v bílé barvě, které spojily své lakované s dřevěnými kování a nábytkových vláken. Jedná se o projekt Deulonder architektury domestica. Chcete-li vidět více, jít do galerie.