Existuje pět rodina a přestože vaše kuchyň má jen 9 m2, nechybí nic. Natěrač dostal Mónica Garrido, který čelí obtížné prostor a velmi málo výhoda: „V kancelářských prostor je stěna měla několik neúspěchů. Kdybychom dát kuchyňské linky, to nebylo dobře, ale jako kus nábytku využít všech prostor“. A mini kuchyni každý milimetr se počítá. Proto, například, malá myčka byla zvolena: „To je dost, pokud si ji na denní bázi, a to i se třemi dětmi, a přejí úložný prostor.“

Kuchyň s

Materiály pro pár metrů

Použité materiály a barvy vybrané jsou také klíčem k této reformy. Pro nábytek jsme zvolili klasický dřevěný model v bílé barvě, aby byly lehčí. Ale neměl uprchl barvu. „Udělali jsme úsek břidlice, i když to jde nahoru a dolů, žádný prostor je snědli. Nábytek jasnost nás povoleno. Je to velmi praktické a vytváří kontrast, který je ještě třeba dát hru do kuchyně, a že to není vše, co jsem engamado „říká Monica.

Vztahující se k tomuto článku

10 Deco pohromy byste se měli vyhnout reformou kuchyň

Acierta!

10 Deco pohromy byste se měli vyhnout reformou kuchyň

Tento kontrast, který dává hnutí bylo dosaženo také s vozovkou, která napodobuje hydraulický mozaiku a dlaždice práh, který vytváří jemnou hru barev. Jsou detaily, které dodávají teplo do tohoto malého, ale dokonalé kuchyni.

rozpočet

Tato reforma bude stát asi 18.000 €.

Galerie, 10 fotek
Kompletní kuchyňská linka v pouhých 9 M2