Co si vybrat: dva malé sedací soupravy nebo jeden v L? Byste měli udělat, aniž by stolku? A sedačky? Jsou si naprosto prověřeni intenzivní barvy? To vše s několika metrech představovat další výzvu v interiéru. Zde jsou nápady pro vás vytáhnout z těchto malých prostorech a místnostech, kde opuštěných, aby se stal relaxační momenty.

Barevné beanbags Lounge

Jaký typ nábytku si vyberete?

Váš pokoj je malý, neznamená, že musí zjednodušovat nebo se vzdát nábytku jako konferenční stolek nebo knihovny. Ano, podívejte se na kousky, které se vejdou těch pár metrů a zabírat nejméně. Například, namísto umístěním silného tabulku, vyberte jednu nebo více světla, dokonce můžete snadno přesunout, pokud je to nutné, nebo drobná kus, který zvyšuje pocit výšky, a proto na prostornost.

Galerie, 30 fotky
30 Malé a komfortní salonky

Není-li přebytek metrů, všestrannost je také plus: osmanská s úložným prostorem bajoventana zásuvková skříň, stolička, který lze použít jako odkládací stolek ... Existuje mnoho možností.

Společenská místnost s knihovnou jako v dutině krbu

Stejně jako nábytek či umělecká díla patří mezi oblíbené našich interiérových designérů a malířů, a také, aby se milimetr prostoru k dispozici, dá nádech "míru oblek" jedinečný pro každého prostoru. I když dražší než ostatní nábytek, to je dobře stojí za to investovat do nich v případě, že pokoj je velmi malý a je potřeba úložného prostoru.

Klame oko

Říká se, že v několika oblečení, bílý tuk. No, jak jsme rádi, aby se pozitivní stránku věci, jsem se použít k vykrmit do obývacího pokoje! Bílé stěny opticky rozšířit ji, jak hodně odraženého světla. Záclony (čím tenčí, tím lépe), nábytek nebo koberce si to taky.

Ale kromě našeho milovaného bílou (ale také sloužit další odstíny jako písek, béžové nebo šedé samotné claritos) prvků v materiálech s lakovanými povrchy, zrcadla nebo sklo i násobit světlo.

Vztahující se k tomuto článku

50 triky samotné & Quot, Pro a quot; mít větší prostor

nápady Expert

50 triky velmi "pro" mít větší prostor

Tyto a mnohé další otázky, které můžete provést jsou zodpovězeny v tomto zvláštním, kde jsme vybrali 30 tříd, které nemají nazbyt jim metrů, ale přesto se podařilo prostor zdát větší a pohodlnější než salóny XL , Nenechte si ujít žádný z nich. Budete najít dobré řešení, které můžete použít ve vaší domácnosti a dělají metrů, aniž by museli přesunout cihly.

Galerie, 30 fotky
30 Malé a komfortní salonky