V obývacím pokoji je prostor, kde trávíme více času doma, ať už v rodině, s přáteli, se těší dobré knihy nebo filmu. Nebo prostě opouštět potěšení dolce daleko niente. Je to místo, kde se především chceme cítit v pohodě.

salón_sofás a křesla

Je proto důležité, aby zdobit a renovovat s malými detaily, které vyjadřují radost a optimismus. A nic dostane lepší než tóny barev. A dělají to v rekordním čase. Ale jakou barvu nebo barvy si vybrat? A jak se přidat? Těchto 15 pokojů vystupovat za to, že všechny tahy nebo dokonce širokými tahy, různé barvy.

Vztahující se k tomuto článku

Lékař Barva: odstíny léčit bez lékařského předpisu

Deco zdravým

Lékař Barva: odstíny léčit bez lékařského předpisu

Přicházejí v růžové, modře, zeleně, Jahody a čokoláda, pastelově, v lila, v šedé ... mnoho možností si můžete vybrat ten, který se vám líbí. Klíč, se tyto tahy jsou spravedlivé, aby se barva nezasahuje zatmění a výzdobu.

Můžete přidat barvu do vašeho obývacího pokoje s jedním z větších kusů, jako jsou pohovky, jednoduše přidávat poznámky barvy s polštářky a květiny, a dokonce můžete malovat barvu stěny kontrastu s příslušenstvím. Tam jsou nekonečné možnosti, jak naplnit svůj obývací pokoj. Naučte se hrát s barvami a usiluje o radosti, kterou potřebujete. Podívejte se na galerii!

Galerie, 15 fotek
15 haly s lapačem (vpravo) COLOR