Tam jsou menší a větší, více či méně přirozený, čtvercový, obdélníkový nebo dokonce světlo L ... No tak, všech tvarů a velikostí! Ale tak jako tak váš obývací pokoj, zde jsou kroky, aby co nejvíce z nábytku, osvětlení, textilie a materiály. Člověk by řekl, co expert!

1. Zvětšení salonek je možné

Pokoj v neutrálních odstínech a dřevo s širokým konferenčním stolkem

S velkým nábytku. Malý rozdíl od toho, co si myslíme, převyšovat Cokoliv! To samé platí i pro podlahy dřevěné latě úzký nebo malých dlaždic.

2. Light and Space: Další, prosím!

Klíčem k vítězství je vyčistit životní prostor. Jak? Zakázková výroba nábytku od stěny ke stěně a od podlahy ke stropu ve stejném tónu zdi. Vitrína, nebo vám pomůže vyhrát úložný prostor prádelník. Nechat maximum světla zabraňuje vysoký nábytek blízko oken.

3. Distribuce: krok za krokem, jak zasáhnout

Pokoj v neutrálních barvách a příslušenství v růžové, oranžové a fialové s béžovým kobercem a stojací lampa

Musíme začít s velkými kusy: sedací souprava, TV stolek a konferenční stolek. Navíc musíme brát v úvahu rozměry a umístění oken a radiátorů, aby najít nejlepší místo. Po umístění těchto kusů na místě, přesunout na další osobní údaje: Máte mnoho knih? Potřebujete mít mnoho míst? Space vyhovuje vašim potřebám Před výběrem doplňků a drobný nábytek, který bude dokončení prostoru.

4. obdélníkové místnosti, problém s velkými řešeními

V tomto případě rozhodnout pro mělké a protáhlých kusů. A ne držet zpátky na vytvoření pomocného prostředí, jako je například čtení rohu nebo do práce. Tato prostředí vhodné i pro místnosti jako „L“, s jejich omezením na skříni nebo nižších míst.

5. Mezi tkaniny

Polštáře v barevné tkaniny s květinami nebo béžová

Natural vždy fungovat. Kartoun prádlo a bavlna jsou teplé v zimě a chladné v létě. Len vytvoří světelné kryty a dramatické poklesy závěsy a rolety. Kromě toho, absolventi světlo. U potahových textilií je nejlepší zvolit bez velkého pozemku. Koberce: bavlna nebo kilims na rostlinnými podložkami v létě i v zimě, vlny a hedvábí.

6. Dobrá barva

Žijící v béžové barvě s krémovou pohovkou a barevné polštáře

Barva výrazně ovlivňuje výzdobu. to je nejlepší zvolit neutrální základ a klidný bílý strop, lehké stěny a měkké tóny, které připomínají přírodu v hlavním nábytku. A dát dynamika závazky veselé polštáře, lampy a designové objekty.

7. Na zemi

Vstupní hala s parketovou podlahou a světlé

Za nic lepšího půdy přírodní dub palety nebo alespoň ho napodobovat dobře. Bet dokončení tónovaná vosk, organický nebo lehce bělený laku, pálením nebo šedý. Lamely, od 22 cm široká, nebo kombinované šířky 22 až 30 cm, čímž se získá pohyb. A v regias farmách, které v Maďarsku bodu v čepu, s úhlem 45º-. Ale pokud se dostanete lék na starou podlahu, jako je modernistické hydraulického mozaiky, nedotýkejte se ho! Pokusí obnovit, protože jsou skutečné skvosty.

8. Světlo a panuj

Dobré osvětlení je nezbytné. A ještě více ve třídě, sociální prostor domu. Ale pozor zneužít vložené kapsy, protože budete nakonec vypadá jako přistávací dráhy. Světlo by mělo být nepřímé, a je dosaženo pomocí stojací lampy, čtení a stolním ambienten v několika směrech. Pokud to může být, nastavitelných regulátorů intenzity nebo automatizaci. A především zahřát!

Meritxell Ribé návrhář interiérů, partner a ředitel Home Studio

Meritxell Ribé

  • Si otevřel vlastní studio v roce 2005
  • Ten nyní provozuje se svým partnerem The Room Studio, architekt Josep Puigdomènech. S multidisciplinárního týmu, které nabízejí komplexní řešení pro interiérový design a dekorace.
  • Jeho filozofie: vysoce upravené prostory a dokonalým spojením funkčnosti, komfortu a designu.