Dobře, dnes mají krb je mnohem méně časté než nemít ho. Akceptujeme loď. Ale to, co nemůže tvrdit, že hodinky, a to i v obrazech, a poskytuje skutečné potěšení. V této galerii budeme mít dlouhé zuby. Varovali jsme. Ale možná, že vám slouží jako poslední push to rozhodnout a přidat krb do vašeho domova (nebo váš sen domů, možná velmi reálné do budoucna), ve své teplo.

Podívejte se na salonky s krby, které nabízíme a nechte se inspirovat a vytvořit si vlastní domov v intimním krbu. A nahrávat radu vám poskytne:

Jak chcete, aby váš krb?

tradiční

Litina orámovaný z mramoru nebo z kamene, nebo moderní (minimalistické, integrované a splachovací na zeď). V obou případech je zapotřebí výstřel do stávka stěn a stavebního povolení. Mohou být otevřený, velmi příjemné, ale s tepelnou ztrátou 75%, nebo uzavřené skleněné (tzv kazet), vyšší výhřevnost.

Galerie, 16 fotek
15 pokojů s krbem

vařič

Prostě je třeba pracovat a mohou být umístěny kdekoliv, kdykoliv je průduch bez rohů a nejméně 15 cm v průměru, aby nedošlo k ucpání. Existují v podstatě není nutná instalace, jako je běh na plyn, ekologická paliva (ethanol nebo bio-alkohol) a dokonce i elektrické energie.

udržitelná krby

Existují dva typy udržitelné Krby:

  • Bioetanol. Jsou komíny ekologické kazety, které používají bioetanolu, rostlinný alkohol, jako palivo. Není třeba ventilovat, protože oxid uhličitý vydávaného je stejný jako tři svíčky.
  • kulička. Pracují s pelety, dřevěné granule. Vysoká výhřevnost, může být připojen k radiátory.

Nemůžete vzít to a už si chcete užít hned na rohu u krbu? Pro rustikální hotel jako jsou tyto hledá, vyberte si dobrou knihu a sbalit.