Slyšel jsi, co to tři je dav? No, pokud jde o barvy, které jsou ideální pro řadu nepředáte "colorines" nebo zůstat na půli cesty. A nikdo není lepší než žít jako testovací Triplets barvy jsou nejlepší. up Podíl je na vás, ale vy víte, že jsme věrní stoupenci vlády 60/30/10. Skládá se při výběru dominantní barvy 60% prostoru (obvykle stěn), sekundární dalších 30%, a poslední tón pro zbývajících 10%.

w00370907

Proto vždy tři?

Je to téměř magické číslo v dekoraci. Při sběru podivné předměty a zejména trojice vždy vypadat dobře: jedna je osamělý, příliš symetricky dva a tři mají tu správnou dynamiku. A to samé platí s barvami.

A oko! když hovoříme o barvě, máme na mysli nejen na malování stěn. V salonku, barvy z hlavních kusů, jako pohovku nebo koberec, moci "skvrna" Více než samotný obraz. A polštáře a příslušenství, jsou malé, ale výkonné. Takže mějte na paměti, že při výběru trio, kdo bude vládnout ve vašem obývacím pokoji.

Home Fries

Při kombinování barev, které nikdy nezklame, je hrát s různými odstíny stejné řady. To je to, co se nazývá harmonický mix. Bílá, béžová a tan nebo tři různé intenzity modré vždy vypadat dobře a to ani v případě, že nejrizikovějšími sázky na světě.

To je nejlepší volbou pro váš obývací pokoj je nadčasové a vždy perfektní. To je nejlepší zvolit světlejší odstín na stěnách, meziproduktů pro velké kusy, jako jsou pohovky a tmavší na doplňcích.

Vztahující se k tomuto článku

Malovat pokoj s barvami, které zdobí (a nadšený)

¿Harmony, nebo naopak?

Malovat pokoj s barvami, které zdobí (a nadšený)

protiklady se přitahují

Pokud namísto hledání harmonie chcete dát trochu kontrast do vašeho obývacího pokoje, pak je nejlepší zvolit dávat důraz na dvou protilehlých barev na barevném kole, je to, co je známo jako komplementární barvy. I když jsou velmi odlišné prolínat a kompenzovat velmi, velmi dobré.

Přemýšlet, ale černá a bílá nebo červená a zelená kombinace. Oni jsou tak odlišné, že každý stát při sobě. V takových případech je třetí barva sváru stává téměř nejdůležitější. S černou a bílou, například, budete potřebovat barevné výtah a vidilla tria jako žlutá nebo tyrkysová. Zvolíte-li zelené a červené, místo toho, co je potřeba, je trochu klidu, a tak se rozhodla pro béžové či šedé clarito.

WMG 3854.

Barvy s duší diva

Každý tak často, že je barva, která je mají všichni plná ústa. Může to být proto, že si vybere jako Pantone barvy roku, stejně jako zeleň letos nebo loni růženín nebo proto, že módní dělá skok na dekoru jako denim modré nebo růžové milenial.

Co si dát to jako doma? Tak pečlivě as láskou. Nejjednodušší je použít jako kontrastní barvě k těm nejmenším, tak dlouho, jak budete vypadat dobře s dalšími dvěma odstíny vašeho interiéru. V případě, že základna je poměrně neutrální je to jednodušší, že cesta. Zeleň například může dát přirozený a čerstvý vzduch do vašeho obývacího pokoje s pálením a bílé, například. Dáváte-li přednost modré džínové, máte sofistikované dotek s bílou nebo šedou základnou a malý žlutý.

A máte-li pochybnosti

  • Udělejte si test před, ale zpozdilo. Můžete vidět, jak jsou různé kombinace dělat jakousi inspirativní moodboard.
  • Odebírat vzorky barvy, tkaniny odřezky, katalogy ... a vytvořit kompozici, jako koláž. Je to nejlepší způsob, jak vizualizovat též vhodné.
  • Z mobilního telefonu (nebo tabletu) s aplikací, jako je Visualizer 3.1 Bruguer. Můžete vidět výsledek kombinace barev, aniž by roli. Stačí vyfotit prostoru, který chcete transformovat a testovat, dokud nenajdete vaše.

Galerie, 13 fotky
Trojicemi transformaci své Living Colours

Dobře, že nebo se podívejte na fotogalerii, kterou jsme připravené s několika barevných trojčata fungovat. Mají také své reference Pantone pro vás vidět mnohem jasněji.