Bílá a dřevo jsou základem pro tento vynikající bytě vytvořit klidný a pohodlný interiér. Doteky barev, textur a přirozeného světla jsou protagonisty.

Majitel chtěl uniknout z ozdobných výstřelky jeho předchozí doma i ve cvičení zjednodušení vychutnat prostor s osobností, ale postrádá ozdobné prvky. Jednalo se o prostory pro výzdobu této centrální zámek v Madridu.

Zastřešená místnost zdobí lití a klenutými okny

„Maloval jsme stěny a stropy s výlisky a předal slovo White Pine Melis matný povrch, a tak nemají svítit,“ říká majitel, dekorace láska hodně cestovat. K dalšímu otevření místnost na jasnost, která přichází skrze velkými okny, „my decapamos okenice nechat přirozené a upustit od záclon a žaluzií. Také odstranit dveře mezi obývací a jídelní odcházející jediný oblouky. Tak světlo dopadalo na vstup do patra, „vysvětluje.

Galerie, 8 fotek
Útulný obývací pokoj prázdné a WOOD

Při výběru nábytku a doplňků upustit nadbytečný - „na stěnách není zavěšený box“ - a zaměřil se na rčení „kousků, ale málo vyvolených.“ Nábytek aukce, jako je například knihovna obchod s potravinami nebo cajonera architekt, v kombinaci s litiny, jako je konferenční stolek a další získané na cestách, jako je jídelní stůl z Asie nebo měkkém koberci že část Maroka.

Směs je však dáno všudypřítomnost přírodního dřeva a čalouněné krému, doprovázené skleněnými výrobky a doplňky načervenalým odstínem.