Pokud stisknete každých pár minut s tabulkou, pokud máte vzít obrátit sedět na gauči, pokud budete mít knihu a vyvolat Ganesha a jeho čtyři ruce, aby se zabránilo lavinu ... možná váš obývací pokoj potřebuje změnu. Přidejte se k nám. Navštívíme šest učebny s velkým více šetřit ve stejném obchodě a vytvořit prostor pro všechny řešení.

drží krok

Nejen živé nástěnné malby pohovku. APROVECHALA vyhrát prostor ke skladu. V ideálním případě: zakázkový nábytek, sádrokarton nebo DM, velmi mělká. Police 15 až 20 cm (která měří brožované) dostačující. Nejvyšší část ke knihám a nejnižším, těsně nad pohovkou, podrobnosti.

1-00404512

"Klíčem byla dělá vedle sebe, aby co nejvíce z této oblasti"Říká designérka Cristina Pérez. A maluji, že stejnou barvu jako stěny jasné.

Tetris pro TV a knihy

Tento byt o velikosti 90 m2 je plný řešení šitá na míru není odpad cm. V obývacím pokoji, dlouhá a úzká, je to první. Laura Ehlis, který je zodpovědný za dekoraci: "Na přední straně pohovka nábytku je nízká v oblasti TV a knihovna se stane ke stropu ve čtenářském koutku",

8-00412097

Spojitost s sebou nese řadu velmi dekorativních svazcích. Knihovna je navržena se stejnými otvory, aby smysl pro pořádek a vzadu, namalovaný tmavý, dává hloubku.

Galerie, 15 fotek
Malé místnosti? Ano, ale UNIVERZÁLNÍ

Mezera mezi sloupy? Využít ji s policemi

Police mezi sloupy nebo nástěnné retranqueos jsou lehké a vysoce funkční pro skladování. "Využil jsem mezery mezi komínem a stěnou, aby dvě police: jeden vysoký vyrobeny se starou paprskem a druhý s nízkou, který také slouží jako banky"Říká Carolina Juanes, autor reformy.

5-00417835

Nevyplňujte příliš přetížené police, protože prostředí jsou nepřátelé mini prostorů. A dal zrcadlo odrážet světlo.

Pod oknem ... 1 skříň, 3 použití

No abigarres xs místnost, pokud nechcete, aby to vypadalo XXS. Dát trochu nábytku, ale s několika použitích. "Tato základna skříň nabízí úložný prostor, podpěru a zakrývá chladič"Říká Josep Riu de GCA architekti, jeho autora.

6-00426437

S polštářky, budete mít další místa. To má posuvné dveře, které zabírají žádný prostor při otevírání a můžete si vybrat, která část nábytku nechat otevřené. Nižší integruje větrací otvory na klimatizaci.

Viditelného i neviditelného

TV je trochu dekorativní prvek. Trik interiorista Pia Capdevila je navrhnout posuvný panel, který může pokrýt část skříně, které zabírá celou přední stěnu místnosti. Panel lze umístit doprava, doleva nebo centrum, budete chtít pokrýt knihovnu, krb nebo televizi.

12-00423353

Bílá, váží vizuálně a horní plocha TV má dva duté více šetřit.

uzavřený balkon, galerie, která mě vedla

Získáte větší prostor pro posezení s pohovkou vytvořit studio nebo jako zde, za roh čtení plné denního světla. Kdykoliv balkon má prostor pro využití, který chcete dát, uzavřít, že to bude úspěch.

10-00406032

"V tomto starém galerii, která byla uzavřena s hliníkovými okny, stěny pro maximální výhody s nízkým nábytkem jako knihovna", Vysvětlit autoři reformy, Andrea Pia Capdevila a Gelabert. To má otevřené otvory pro knihy a další uzavřená za co "Nevidíte",