Váš obývací pokoj je malý? Nenechte zabřednout! Představujeme čtyři pokoje jen pár metrů s velkými řešení prostoru. Upozorňuje na dobré nápady, které najdete v každém poté a vstupuje do fotogalerii tohoto článku je vidět, jeden po druhém, a sledovat všechny vysvětlení. 

S krbem a knihovnou v pouhých 8 metrů čtverečních

Dokonce i když máte jen pár metrů, si můžete vychutnat komfortní pokoje a kompletní úložný prostor. V prvním případě jednoduše kombinovat nízké sezení a tabulka není příliš objemný centrum, zatímco pro druhé, protože figurky jsou tou nejlepší volbou. Při plánování police, vsadit na DM-ne proto, že je stabilní, je mueve-, jeho cena je cenově dostupný a že také podporuje všechny typy barev a laků. Tip: je plánovat, investovat do dobrých kotev s železnou konstrukcí pevně ke stěně, která se zavádí do dm; 30 cm hluboké a mají dostatek úložného prostoru.

klíče

 • Police. Exploit po stranách komína. Planifícalas v různých výškách, aby ubytovat knih (30 cm hluboké) na televizor (55 cm).
   
 • Sedadla. Distribuované „U“ v sobě spojuje nízké zadní díl poskytované s prostorem, například, v loveseat a dvě křesla.
 • Tabulka. Jeho čtvercový tvar se nejlépe hodí do prostor několika metrů. V ideálním případě je to 40 cm sedadlo.

mezera "L" dobře vynaložené

Pokud máte plán obývací „L“ dává prostor v nejjasnějších pohovkami a jídelním koutem, co nejblíže přístup do kuchyně. Při výběru nábytku, je důležité, že se jedná o přiměřený prostor. Například, pokud je stěna, která se umístí na pohovku je 2,5 m, lépe, pokud si vyberete model, dvoumístný -miden mezi 150 a 180 cm namísto jednoho ze tří míst -miden mezi 210 a 230 cm as musíte poskytnout počítat kus asi 45 cm na obou stranách, takže tam je vložen. U jídelního stolu, pokud se rozhodnete čtvercový nebo obdélníkový může záchranný vor podél zdi kreslení stranou a tedy zřejmé cestu. Rozšiřitelný být praktičtější.

klíče

 • Sofa. Arrímalo stěnu a nedovolují průchod světla pásky. Zanechat jasný odchod do jiné místnosti nebo terasou.
   
 • TV. Pokud mezi pohovkou a TV s účty 250 nebo 300 cm, vybrat to nanejvýš 42 palců. Je zavěšen na zdi bude trvat méně.
   
 • Tabulka. Čtvercové a obdélníkové může dostat blízko ke zdi, aby se vyčistit cestu do obývacího pokoje. S kolečky a rozšiřitelný, je to praktičtější.
   
 • Židle. Bez područek, které jsou nejlépe shromažďují pod stolem. Ujistěte se, že máte 35 cm za nimi, aby dobře pohybovat.
   
 • Zocalo. Zásuvky jsou ideální na pár metrech: dávat smysl výšky, chrání a zdobí stěny bez odečtení prostoru.