Ve výzdobě tohoto prostoru bylo hledal svobodu pohybu. To také hrálo se symetrií k dosažení řádného a klidnou atmosféru. Vidíme to v rozdělení křesel jídelna, pohovky v paralelních a oddělenými knihkupectvích.

Jeho atmosféra vás vezme zpět v čase: „A s vysokými stropy, omítkové lišty, podlahové lišty, dokonce i krb, že jsem zachránil z jiného domu (! Nemusíte vždy koupit všechno nové), dali jsme vzduch z jiného světa -My účet Eulàlia Vaqué čas, jeho owner-. Považuji se za romantičtější než moderní: ChUP ChUP Líbí se mi pouting, dělat koláče, zahradničení ... Nejnovější trend je v pořádku pro výstavbu hotelu na víkend, ale to neznamená, že mě cítit pohodlně jako doma ".

Máte-li ocenit podrobnosti jsou zde vynikající kolekce: od malých knihoven s kovem po stranách oken se cubrerradiadores mříž nebo na podzim delikátní prádlo záclony mřížku.

Možná si myslíte, že převaha bílé téměř ve všech prvcích v obývacím pokoji evokuje klid severních domů. „Nicméně, vidím víc American -comenta Eulalia- a mnoho lidí jako já říká“. Vzpomínám si na severském stylu nebo Američan, pokoj dýchá prostornost, komfort a pohodlí. Myslíte si, nesouhlasíte?

Líbilo se vám líbil pokoj Eulalia? Sdělit svůj názor na naše připomínky!