„Zimy jsou příliš dlouhé a tmavé v Madridu,“ říká Mar, vlastníkem tohoto pobytu, touha po světle a podnebí jeho rodné Mallorce. Dát více světla do svého pokoje a pamatovat mallorských podzimy, Má přednost otevřít dvě okna na zem místo visí typické police na obou stranách krbu. Rozhodnutí bylo jednoduché, protože „máme malou místnost vedle knihovny a TV koutek“ máme vzkaz března Takže nyní více přirozeného světla ... a utratit méně na spotřebu elektrické energie.

Majitel tohoto domu rovněž připomenout svůj ostrov s palety barev používaných v rekonstrukci. Hledá srozumitelnost, to používá slonová kost, kámen a béžovými tóny. Dokonce i dřevěná podlaha byla také obarvené na bílo. Poznámka barva, vyhrazená pro doplňků je v tyrkysové tón - V embravado zimní ráno na ostrově, který dobře ladí s intenzivní zelené zahradě moře.

Obývací pokoj a jídelna jsou odděleny nízkou zídkou „je mnohem pohodlnější, na večeři s přáteli, například přesunout do obývacího pokoje a nebere v úvahu tabulky se vším, co bylo shromáždit,“ směje březnu V murete znovu vzpomínka na ostrově: dílo velkých kamenů a formátu moře z umělec Manacor předsedá obývacím pokoji.

V posezením, jeho současné vedení kontrastují s klasicismem záclon a ústí komína. Sedačky jsou uspořádány ve tvaru písmene U pro sběr a sbírat lehátko, přímé linie a nízkou opěradlo, zavře atmosféru.

Líbilo se vám líbí tyrkysové klepnutím na salon de Mar? Dej nám svůj názor v komentářích!