Neexistuje nic jako starý kus nábytku dát autenticitu dekoru pobytu na jeho jedinečný charakter, krásu masivního dřeva a má historii za sebou. Je to dědictví skříň nebo zakoupené na bleším trhu nebo dražby, dát osobnost do všech koutů Vašeho domu.

Před nákupem je důležité ověřit jeho pravost, zkontrolujte její stav a že jeho umístění. Všimněte si, že jsou robustní kusy s mnoha přítomnosti, takže resérvales prominentní místo, kde se mohou „vzhled“. Využijte svých zásuvek, skříní nebo skladovacích regálů pro přidání stylový domov.

Galerie, 9 fotek
Starožitné kousky: uznat, načítat je a užijte si je!

Jak mám vědět, jestli je to stará?

Je to pravda? V případě, že dřevo je stejný uvnitř a vně a všechny prvky mají stejný nábytek ve stylu, bude to jistě. V případě pochybností, to je nejlepší požádat o stanovisko k restaurátor.

Váš stav. Otevřené dveře a zásuvky a zkontrolujte, zda tvarovky nejsou oxidované. Ujistěte se, že nohy jsou si rovny a že žádný červotočem. Máte-li k poškození, můžete vyjednat nižší cenu.

Kancelářský nábytek, krásné a praktické

Tiskařské stroje, notáře, architekty ... Byly vytvořeny uspořádat nebo zobrazovat různé užitečné a jsou nyní nejvyhledávanějších získaných kusů, a to jak pro svou praktičnost a jeho estetiku.

Obývací pokoj s starožitný prádelník

Chcete-li ušetřit. Jeho četné zásuvky, určené pro archivaci kresby nebo písma jsou ideální pro pořádání domácí prádlo, košile a doplňky.

Velmi teplé lesy. Jsou vyrobeny s melis borových a dubových lesích velkou krásu a sílu. Shell kliky a štítky jsou velmi charakteristické.

protagonisté kusů. Tento architekt nábytek zdobí sám prominentní salon, skleněné galerie. Výška zásuvek je ideální pro dokumenty.

Galerie, 9 fotek
Starožitné kousky: uznat, načítat je a užijte si je!

Obnovit starožitný kousek

Když je dřevo starého nábytku je v dobrém stavu, můžete ponechat přirozený, kdykoli budete fit, nebo dát nový povrch tak, aby odpovídala dekor nebo skrýt nedokonalosti.

Barvou. Jedná se o nejrychlejší způsob, jak dát nový život lehce poškozené části. Můžete snížit z tmavého dřeva malba je bílá nebo zvýraznit svůj „věk“ s věku úpravou.

Se stará o detaily. Další jednoduchá změna je obnovit knoflíky (nosit dlouho obviňovali). Ve vitríně můžete nahradit skleněné průčelí pomocí drátěného pletiva.

Promění váš vzhled. Nové kliky a dekorativní malba dát romantické dotek příjemné, který umístěn vedle postele. Slouží jako noční stolek.