Často zapomněli tým odpočinku. Stále častěji volíme s velkou péčí matraci, ale s polštářem Zdá se, že všechny (nebo téměř všechny) jej. Ale nic mimo realitu. Mít perfektní polštář může zmírnit bolesti zad, špatné držení těla zabránit děložního čípku, vyřešit některé problémy chrápání (ano, ano, to, co slyšíte!) A zmírnit nedostatek spánku.

Galerie, 14 fotek
JAK SI VYBRAT polštář pro vás PERFECT

Ve skutečnosti, jako je význam našeho odpočinku polštář, aby odborníci, že bychom měli jít doslova s ​​ní v závěsu, když jdeme na dovolenou, nebo strávit noc venku. Pokud Linus, milovaný charakter Mafalda, byl vždy táhl ceněný deku, možná bychom měli vzít v úvahu to, co jsme polštář ...

S nebo bez cestovní polštář, je důležité správně zvolit. Pomůžeme vám najít nejvhodnější pro vás.

Tento polštář ... to je moje!

V první řadě byste měli vědět, že ideální polštář neexistuje, ale perfektní polštář pro vás. Jemná, ale důležité nuance. A to je ideální pro jednu nemá proč být pro vás.

Detail čelo a cojines_ 00456582b

Sdílíte postel? Chcete-li udělat dobrý (a opravy) odpočívat, nic sdílet polštář: každý s jeho vlastní.

Odborníci doporučují vždy spát s polštářem, protože má hlavu a pomůže vám zaujmout přirozenou polohu, kde svalstvo je uvolněná

Jak jste a jak spíte

Tloušťka a tvrdost jsou dvě vlastnosti, které definují polštář. A to záleží na nich položit naši hlavu na polštář Zdá se nám nebe nebo do samotného pekla v naší posteli. Podle postavy a pozici preferovaný spaní přijato, měli byste zvolit silný nebo tenký, nebo více či méně pevně polštář. V každém případě je nezbytné, aby před spaním páteř je rovná: od začátku krční až do konce zad.

K prvnímu bodu, zbytek experti tvrdí, že obecně lidé s podsaditý stavět nebo široká ramena potřebují silnější než ta úzká ramena polštář. A sdílet matematický vzorec rozlišovat tloušťky: měli změřit vzdálenost mezi koncovým ramenem a uchem. Výsledek musí být přidán mezi dvěma a čtyřmi centimetrů v závislosti na tvrdosti polštáře.

Vztahující se k tomuto článku

Acierta (konečně) s matrací

Definitivní průvodce

Acierta (konečně) s matrací

Polštář podle polohy spaní

  • Obráceně: Pokud pozice obvykle přijata, je vhodné vybrat si měkký a tenký polštář (silná až 10 cm), protože jsou příliš těžké dýchání těžké v této poloze.
  • Lícem nahoru: Nebo chcete-li změnit hodně spí polohy, nejlepší možností je polštář s tloušťkou (mezi 10 a 13 cm) a střední pevností, protože krku a krční potřebě postavit bez problémů.
  • Side: Zde je zřejmé, že polštář je pevná a vysoce střední tloušťky (od 13 cm).

Galerie, 14 fotek
JAK SI VYBRAT polštář pro vás PERFECT

Typů polštářů jako výplň

Peří, dolů, pohanky (pohankové), voda ... Tam jsou používané k vycpávání polštářů mnoho materiálů, ale tři nejběžnější jsou dnes:

vlákno

Obvykle je polyesterové vlákno a jsou charakterizovány tím, že jsou prodyšné, čerstvé a měkké polštáře. Také je omyvatelný, podpořit lepší hygienu při přestávce.

Ikea detail polštář

viskoelastické

Je termosenzitivní, to znamená, že reaguje na změny tělesné teploty. A paměťový efekt (paměťové pěny), takže jeho přizpůsobivost krku a šíje morfologie je kompletní, vytváří přesné formy obou a prevenci tlakové zóny. Proto jsou velmi doporučená volba pro lidi se svalovou nebo oběhových problémů.

latex

Může to být syntetické, přirozeně se vyskytující nebo jejich směs. Latexové polštáře nabízejí dobrou podporu hlavy a je velmi vhodný pro ty, kteří spí na boku nebo korpulentní lidí. Jeho vnitřní struktura s otevřenými póry umožňuje větší větrání, hygienu a odolnost, to dělá to dobrá volba pro ty, kteří jsou alergičtí na roztoče.

Než se rozhodnete, zkuste polštář a to v poloze, ve které se obvykle spát: hlava, krk a páteř by měly být přizpůsobeny

Postarej se o ni a obnovit ji

Nic není navždy, a v případě polštářů, jeho život je zcela pomíjivá. Odborníci doporučují odpočívá obnovit to každé dva až pět let, v závislosti na použití, který byl daný materiál a jeho výplachy, protože nakonec ztratí některé jejich vlastnosti.

To je také velmi důležitá údržba. Ochranné kryty by měly být promyje jednou za několik měsíců, protože použití hromadí biologické zbytky, které upřednostňují množení bakterií. A pokud jde o polštář, že je bezpodmínečně nutné dodržovat pokyny výrobce, protože všechny nejsou vhodné pro pračku.

Galerie, 14 fotek
JAK SI VYBRAT polštář pro vás PERFECT

Pokud uvažujete o rekonstrukci vašeho polštář, nenechte si ujít galerii: 'll najít více tipů zasáhnout a některé z nejnovějšího vývoje trhu v polštáři.