Pro mne, spolu s obývacím pokojem, kuchyň je středobodem mého domu. Vařím, já provést večery s přáteli, nebo s partnerem, baví mě občerstvení dopoledne nebo Odpoledne. Dávám hodně použití, takže úklid bude platit. Ale pozor! Jednou z možných a konzistentní denně a intenzivní čištění, ale nejekologičtější přírodě.

A to je, že kdybychom šli čištění regálech supermarketů, je dnes širokou baterie produkty. Pro všechny. Za každý kout a materiálu. Ale nesmíme otočit kuchyně prodejny chemikálií. Denní úklid jednoduše upravena tak, aby naše potřeby čím použitý, náročnější.

Celkově bych nedoporučoval používat drsné podložky, obložení povrchy nebo abrazivní prostředky, které obsahují látky pocházející z petrochemického průmyslu nebo jsou syntetického původu, jeho vliv na životní prostředí a rizikům, které mohou představovat pro zdraví. A nepoužívat antibakteriální čisticí prostředky, protože nejsou nutné, pokud to dobrý každodenní úklid bude zachována a mohou usnadnit vznik superbugs, odolný vůči všem.

Dále jen „echo“ Alternativou je použití neutrálních nebo organické čistící prostředky nebo čistící prostředky classic použití jako ocet a pečení.