Jsou velmi dobře odolávají bylo nařízeno. Ale musíte být silnější. Imponte. Brát vážně. A nenechte si ujít jejich. Jen je konstantní dostat do skříňky hale, čištění a děti (ay, děti ...) jsou chrám pořadí. Pokud se vám podaří držet off, bude váš život zlepší. A budete šťastnější. Worth, že jo?

V sále

1. Ideální nábytek pro haly je ten, který má prostor, aby vám umožní vzlétnout, když jsi přišel domů a to, co budete nosit před odjezdem. Takže, sako, tašky, boty ... V ideálním případě to jedinečný kus nábytku, který splňuje všechny, ale pokud máte prostor pro velký kus nábytku, dodává menší kusy, které vás stejnou službu.

2. Je třeba ramínka. Alespoň jeden pro každého člena rodiny. Mohou být háčky připevněné ke stěně nebo do zadní části skříně, nebo pokud nechcete oblečení je vidět, bar v uzamčené skříni. Je-li prostor je těsný, jsou velmi užitečné odnímatelné tyče, které visí šaty vpředu, jedna za druhou (ne profilovat jako normální bar).

00433971 O

3. A police a šuplíky. Police na tašky a zásuvek pro příslušenství jako jsou šály, čepice, rukavice, přilby, ... Pokud máte zásuvky, skupiny jako krabiček, a lépe se všichni rovni (alespoň ze stejného materiálu), aby nevytváří vizuální chaos.

4. mini bank. Jeho funkce je velmi jasný: posadit se CalzArte když jdete a descalzarte, když přijedete. Z tohoto důvodu, to je nejlepší, že tato banka má prostor pod pro uložení obuvi celá rodina (a dům pantofle). Není třeba být velký, asi 80 cm široký a asi 50-60 cm vysoký bude perfektní. Je-li prostor pro boty je vždy uzavřena bude vypadat krásnější.

Galerie, 10 fotek
3 namontována REVIEW

5. A někteří skříň. V horní části jsou dveře skříně jsou ideální pro uložení tašek a doplňků pro další sezonu, v krabicích. Pokud existuje další prostor, jsou tyto vysoké skříňky může být ideálním místem pro položky, jako jsou baterie, žárovky ... místo Už nebude už ztraceno! A vy desahogarás další skříně v domě.

6. Řekni ne na ramínka. Oni skončit "monstrum zábaly"Vzhledem k tomu, ve slupce, tašky, šátky hromadí ... potácejí pod tíhou a to je téměř nemožné najít to, co chcete, aniž by odstranění všech (a ztrácet drahocenný čas hned v okamžiku, kdy máte mnohem rychleji). Takže víte, stojany, zídky lepší být.

Čisticí skříň

7. Ideální nábytek To je ten, který vám umožní dát dohromady (nikoliv kódované), všechny produkty, které potřebujete vyčistit dům. Ano, čištění podlahy a krystaly, ale i pračka detergenty. A to je to, že nejpraktičtější by zrušil roh v kuchyni nebo prádelně nainstalovat mycí prostor (s pračkou, sušičkou a dokonce i malým umyvadlem léčit více tvrdohlavý před uvedením umýt skvrny).

00376949

8. Vytvořte vysoký dutý. A skončí hnusný pocit, že neví, kam umístit koště, mop, železo stůl ... budete potřebovat mezeru asi 140 cm vysokou u těchto vysokých objektů. Ah! Další tip: lepší ponechat v profilu, protože když dáte jeden po druhém muset vzít všechno ven, pokud chcete, aby se to, co je na dně.

9. police, je použití. Je to nejpohodlnější, přidělit každé police nebo stojanu pro uložení produktů pro konkrétní použití: praní, tak k čištění koupelny, zem ... Mějte čisticí prostředky v nádobách s uchy, jakož je velmi snadné se dostat ven ze skříně, aby je tam, kde je potřebujete, a poté je uložit znovu.

10. Dej použití dveří. Vnitřek dvířky je místo, kam by se neměla vzdávat. Dát háčky pro zavěšení Duster, hadry ... malé a velmi mělké police (pokud ne, nemůžete zavřít dveře) pro drobné předměty, které nemohou být zavěšeny.

Galerie, 10 fotek
3 namontována REVIEW

11. Podívejte se nahoru. V horní části skříně, v méně přístupných regálů, udržet toxické produkty, aby jim mimo dosah dětí a domácích zvířat. Můžete také přidělit vyšší police na náhradní toaletní papír a kuchyň.

12. Nyní je centrem. Ve skříni oblasti, která je ve výšce vašich očí může vytvořit tyto police podle oblastí (prádelny, koupelny, kuchyně ...). Budete také muset místo pro uložení náhradních dílů hadry, houby, rukavice, chrániče ... No, všechny produkty a doplňky, které používáte při čištění.

13. A dolů? Ve spodní části skříně je potřeba velký prostor pro ukládání položek, jako je mop kbelík, vysavač, kbelík ... Máte-li vysavač běží na baterii, je velmi výhodné, že skříň má zástrčku pro nabíjení zatímco uloží.

14. Pozor ... Velikost a množství čisticích prostředků a doplňků. Vzhledem k tomu, za byt 50 m2 nepotřebujete kbelíku ne koště a protože průmyslové vysavače části mají vždy dost. Je nákup složitější objednávky.

Dětská šatní skříň

15. Výrobek zapojeni. V ideálním případě uspořádat šatníku děti s nimi. Pokud tak učiníte, budete pomáhat účastníkům vědět, kde co je, a nakonec být více autonomní a více uvědomují, jak důležité je, aby zakázku domu. Ano, vyberte si den, kdy můžete mít dostatek času (ne méně než 3 hodiny) a společně rozhodnou, kdy jde všechno.

00411155

16. Zaprvé, čištění paprsek. Než dáte třídit prádlo, oprášit. Jist, že jsou šaty, které přerostly jejich, nebo že již líbí, nebo že jsou příliš opotřebované ... Takže nejen získají prostor uvnitř amario, ale budete být vědomi, pokud potřebujete koupit něco nového.

17. Perfektní skříň Musíte mít na svém vrcholu oděvu, které používají každý den. Je to nejlepší způsob, jak chytit oba přijedou před oblékání, aby jej ... a oni sami objednat vašeho šatníku! Se šatní skříní určený pro ně, aby se zabránilo nepořádek ve svém pokoji můžete přestat být jen sen.

18. Tyč 150 cm. Takže se ujistěte, že je přístupný pro ně (nanejvýš budou muset šplhat krok). Zde zavěsit košile, bundy a šaty. V ideálním případě ne více než jeden oděv visí na každém háku, protože pokud ne, ty dole a nejsou dražší lokalizovat. A pokud jste vytvořit nový šatník pro děti, pamatujte, že mají obvykle zavěšeny více složené oblečení, takže budete potřebovat více polic nebo zásuvek baru.

19. police, jaké praktiky! Budou držet složené oblečení, jako jsou trička, svetry ... Kniha nižších polic skříně (více přístupné pro děti), sezónní oblečení a nezapomeňte vyhradit prostor pro pyžama. Polic nad ním, které dostanete jen udržuje oblečení mimo sezónu.

20. Zásuvky, chybí. Jsou ideální pro uložení prádla (by bylo ideální, které by mohly mít zásuvku pro ponožky, další pro kalhotky nebo kalhotky, vesty jeden pro ...). Pokud tomu tak není a například musíte udržet pohromadě ponožky a spodky, používá organizátorům, že nebude míchat mezi sebou navzájem.

Galerie, 10 fotek
3 namontována REVIEW

Alicia Iglesiasův radí

Alicia Iglesias-COLOR

  • Tyto tři skříně byly analyzovány, stejně jako mnoho jiných skříní v domácnosti, mají něco společného: jsou všechny různé věci jsou uloženy. A to vždy vede k chaosu. Chcete nám pomoci?
  • Vytvoření zóny je řešení. Tato technika zahrnuje vytvoření rodiny objektů, a cílit je udržet pevnou mezeru. Například léky. Co máte je všechny dohromady a na určitém místě? No to je lék horní části těla.
  • Tolik, kolik je potřeba. Dalšími oblastmi, aby může být oblast školních a kancelářských potřeb (papír, tužky, obálky ...), na ploše nářadí, vánoční prostoru (uložit vším všudy dohromady), sportovní zónu, ostatní řemesla ... záleží na vašich návyků a životního stylu.

Galerie, 10 fotek
3 namontována REVIEW