Když jsme se nemají dobře plánované prostor pro ukládání oblečení a doplňky, pak se pustil do disperze. Tj skříň tady, komfortní tam, švec nábytek v chodbě, je skříňka pro malé oblečení ... A všechno, co jsme si je strávit den strany na stranu místnosti nebo domu hledá oděvy, aby se oblékli do různých místech.

Zjednodušit svůj život: vše na jednom místě

To je nejlepší skupině veškeré oblečení a doplňky a dát je na jednom místě. Pokud nechcete mít extra místnost nebo skříň, kam umístit otevřený, zvolte velkou skříň.

Mira (a opatření) dvakrát, pokud vejde prádelník nebo skříň

Za prvé, najít ideální prostor. Myslíte si, že nemají místo? I když tato opatření ložnice stěna tam, kde je nyní pouze jedna komoda nebo stolek, transformuje, aby prázdné nebo plné nevyžádané místnosti, přináší do uličky šířka ... Možná jste přehlédli rohy dobře hodí, aby se stala vaší oblékání.

Rozhodnete-li se na skříni ...

Mnohokrát jsme se dostat do omylu výběru menší a méně pohodlné neobsadí celou délku a výšku horní skříňky. Ale po úvaze, nebylo by lepší využití celého tohoto prostoru? Zvolíte-li vlastní skříň a neutrální návrh bude plně integrován, skoro jako by se jednalo o skříň, a budete mít dostatek prostoru.

¿Závěsné nebo posuvné dveře?

Zvolit výklopných nebo posuvné dveře, záleží na prostoru, který máte mezi skříní a ostatního nábytku, jako jsou postele. Pokud je příliš malá, bude posuvné dveře být pohodlnější. Ale pokud máte dostatek prostoru houpačka vám umožní snadno přistupovat každý modul.

požehnaný sál

Máte široký koridor? No, a pak jsem se rozloučit s problematikou nedostatku prostoru. I když se to může zdát utopit této oblasti krok umístěním skříň je jisté, že bude získávat komfort a pořádek, a zvyknout mít takový kabinet během několika dní. A více, když vidíte, jak praktické je to vy! Ložní prádlo, ručníky, další sezonu ... můžete uložit všechno.

Doorless skříň ...!

Výhody otevřené skříně bez dveří nebo bez zpět, je, že je mnohem levnější. Handicap je, že to bude mnohem větší pozor na pořadí a všechny položky budou více vystaveni.

Galerie, 10 fotek
10 EFEKTIVNÍ DRESSING

V galerii najdete deset příkladů, aby vás inspirovat a konečně splnit jeden ze svých snů: mít šatnu nebo obří skříň, kde mají všechny vaše oblečení a doplňky tak, aby i umístěné na jednom místě. Nevzdávejte to příliš brzy, možná ano požadováno dispongas prostor, ale vy jste dosud zjištěna.