Byste potřebovat novou skříň v ložnici, ale nesedí. Musel byste méně dílů, aby získali více prostoru. Váš pokoj je tak malý, že se denně jít do postele a postele ke skříni, stačí dát tři skoky chotis ... Pokud se ztotožňujete s některou z těchto vět (nebo všech): a zvýšené lůžko je vaše řešení , Pojďme se podívat.

Horizontální skříňka

Kolečkách (nebo hrudi) postel se může stát, že další komora, která můžete použít korálky, aby deky, přikrývky z částí jiných ročních obdobích ... i kufry.

00426092

Jeho šířka odpovídá šířce standardních matrací a povrchovou úpravou může být dřevo, imitace kůže nebo textilní čalounění, dekorativní možnost, a pokud máte stejný tón jako podestýlka, skrývá kus. Ujistěte se, že si můžete otevřít a zavřít bez použití velké síly, a zůstane otevřená bezpečně.

Nová kolečkách jsou velmi těsné, ale pokud budete mít své oblečení v krabicích nebo pytlů na zip prachem plně

Nejlepší: zásuvky s kolečky

Jeden z nich, o něco vyšší než standardní zvýšené lůžko se zásuvkami vespod je ideálním řešením pro uložení stejně jako v bunkru postele, ale to mnohem pohodlnější. Ujistěte se, že skříňky jsou kola. A vy jste to vynese bez námahy schopen přistupovat ke všem souborům udržet pohodlněji.

00404507

Slabinou hrudníku zásuvek lůžky nebo vysávání je obtížnost za čelo postele nebo mezi zásuvkami. Jsou velmi těžké, obtížně se pohybovat a komplikovaný přístup ke spodní části. Ale to dělá celý prostor Dají vám.

Air futon

Na Západě je ložnice často myšlenka pouze ke spánku a které mají tenkou matraci, můžeme pohybovat kdekoli chceme a jít na podlahu, to nemá mnoho následovníků. Líbí se nám v japonském stylu, ale hledat jiné komfort.

00437025 O

Řešení? poněkud zvýšené půdní struktury stávají tlustý tatami prostor, nebo bez, s Save- a pod výše, namísto futons tradiční matrace pro klidný spánek.

lůžko "fyzioterapeut"

Vysoké lůžka mají další výhodu a péči vaše klouby (zejména v zádech), protože se usnadnil pohyb lehnout a vstát.

Lůžek, které vás ušetřit

"Hmmm ... jste si jistý?", Ano. Uvidíte. Existuje vzorec, vysoká postel, která vám umožní strávit méně na nábytek. Jedná se o širší struktura, která matrace obě strany jako nohy stává skříň s vícenásobné použití strana může působit jako noční stolek a lavice descalzarte, a vyčnívající část z nohy, jako chodník opustit podložky nebo přikrývku, když nemusíte.

... ale vysoká vysoká vysoká

Jsou namontovány na mezaninů lůžek. Je stále běžnější najít jediný podlahy místnosti, takže využít výšky a vytvořit mezipatro, kam umístit v ložnici je skvělým řešením pro získání metrů a téměř dvojnásobek prostor.

00311427

Níže bude den a nad oblastí, za ozdobné zábradlí postele. Takže můžete mít více prostoru, než byste dostat dolů, plus více soukromí a útulný a velmi osobní prostor.

Pokud jste vždycky vylézt všude ...

Jen ať vzroste, protože na vás! V pokoji děti vyvýšené postele nejen stane zážitkem pro ně budou muset vyšplhat na jeho dosažení, ale hodně také připojen do svého pokoje.

00435771

Vysoké postele vám umožní umístit zásuvky pod studie prostor, postel na kolečkách, pokud domeček některé amiguito spí ... a dokonce i skříně!

Máte chuť vidět vyšší postele a tolik nápadů přidat prostor do ložnice? Dobře držet prohlížení naši galerii, jistě tam jsou některé, které vám dokonale zapadá.

Galerie, 12 fotek
Pro velmi vysoké lůžky a trik