Košile, sukně, svetry, obleky ... Obvaz by měl odrážet váš styl a životní styl. Zde najdete nápady, jak ji plánovat v detailu.

Podívejte se na nejlepší rozdělení: space záležitost

Prostor, který udržuje vaše osobní věci musí být navrženy tak, aby snímek. Podstatné je, že se hodí své šaty, ale také dostupný prostor. A tvar a velikost závodu určilo její rozšíření. V obdélníkové nebo čtvercové-zůstat organizovat paralelně nebo „L“, s použitím úhel stěny. V malých prostorách, skříně umístit on-line a je-li velký, kreslí walk-in „U“, s využitím svého obvodu a umístění centrální ostrov.

Galerie, 5 fotek
Obvaz FOR každý životní styl

dobře integrované skříně

Pokud máte skříň s dveřmi, malovat jim stejnou barvu jako zdi. Budou lehčí a opticky rozšířit prostor.

¿Formální nebo oblečení pro volný čas? Studovat svůj šatník

Pokud nosíte oblečení pro volný čas potřebovat větší prostor pro skládané šaty visí. A naopak, pokud si vyhovoval od pondělí do pátku, budete muset vyhradit větší prostor pro závěsy s obleky a košile ... Udělat odhad: 60% prostoru pro věšáky a police 40% je dobrá rovnováha, ale záleží z vašich aplikací. Potom rozdělit obvaz na třech úrovních. Jeden superior (dva metry do stropu) pro ukládání sezónní oblečení off. Více přístupné pro pravidelné oblečení a nižší, asi 70-80 cm, ve které místo zásuvky střední pruh asi 120 cm, obuvnictví ...

Integrovaný obvaz v koupelně

Ideální místo pro každého oděvu

1. Pro skládané oblečení. Zásuvky, police nebo odnímatelné zásobníky umožní přístup k oblečení. V ideálním případě, každá police nebo zásuvka pro měření 35 až 45 cm.

2. krátký nebo dlouhý Oblečení. Výška mříže krátkých oděvů je 90 cm a 150 cm oděvy.

3. dolní pásmo. Ideální místo obuvníci, klasifikátory nízké zásuvky nebo praktickou odnímatelnou a teleskopický kalhoty.

4. Zone viset. Navrhnout modul 1 metr široký s tyčovým závěsem. Hydraulická zařízení jsou vhodné snížit laťku příliš vysoko.

Chcete-li zobrazit, nebo ne? Při pohledu za nejlevnější možnost

Pokud máte rozpočet, plánování šatnu bez dveří; Kromě vám ušetří prostor restarás nebudete je moci otevřít. S křídlovými dveřmi, měli byste počítat 70 cm pro otevírání a další metr vás změní. Máte-li skleněné dveře zvýrazní a odrážejí světlo, ale budete dražší. Moduly police a šuplíky jsou dražší než jednorázové zavěšených modulů (modul 120 cm stojí 370 €, pokud regálů nebo 210 Kč s barem). Otevřená s pěti moduly 120 cm a 60 cm oblékání může stát od 2300 € 2.500.

Počet Podrobnosti

1. Malé klenotníků. Je dokonalým doplňkem, který umožňuje ukládat utajované šperky a cenné informace.

2. Osvětlení. Použít světlo v blízkosti přírodní a teplé světlo lampy k osvětlení regálů dobře oblečené a noční teploty.

3. Zásuvky s přepážkami. Využívejte boxy nebo zásuvek klasifikátorů, které skupiny a vystavit tak malé, jako šátky, pásky ...

4. Authentic komfort. Největším privilegiem je přijímat přirozené světlo. Pak rezervovat místo k sezení CalzArte, zajistit dobrou teplotu a přidá koberec.