Ne. Není potřeba umístit všechny své naděje v magii, aby se nádherné skříň v ložnici strohá. Jen vtip a vypočítavá, mnohem výpočet. Ale my nechceme přijít o nemožných rovnic, uděláme za vás. Zde máte čtyři šatny milimetru vytvořen pro maximální kapacitu a není přeplnit prostor. Vidíme?

Za čelo

Tato skříň má historii. Konstrukce je vyrobena z lakované MDF, ale dveře jsou ze staré skříně dekoratéra a majitele, Patricia Pratmarsó.

00381168

Obnovené dveře přidat styl a snížit náklady na vlastní skříni

Mezi čelo postele a skříně jsou zdarma cca 100 cm, dost otevřít dveře a přesunout. Obvaz se skládá ze dvou dvoulůžkových skříně a centrální oblasti s policemi, a každý z nich má svůj vlastní skříň a konflikty jsou odstraněny. Ah! A každý subjekt požádal o důkladně.

Na chodbě, záclony

Co můžete udělat pro snížení prostoru budete potřebovat skříň? Bez jejich dveří. Výhry metrů, a bude také levnější.

00436712

Necháte-li záclony vytáhl malý šatník bude vypadat mnohem elegantnější

Ale tato skříň, pracovní FUSTERIA Sais, je nejen originální za to, také proto, že v sobě spojuje microcemento a dřeva. Microcemento byl použit pro box šatny a cedrové piniovými policemi a Horní pruh horní liště záclon a slouží jako podpora pro svícnů. Microcemento je stejná podšívka sprchy a má stejnou barvu jako lněná závěsy (Margarita Ventura).

v "L" v podkroví

Bydlím v podkroví je velmi romantické, ale výška stropu klade větší výzvou. Dobrým způsobem, aby spodní část je vytvořit šatnu s moduly 140 cm vysoký.

00383641

140 cm, je více než dost výšky skříň, ve které se na zavěšení košile a saka a podstavce prostor pro skládané oblečení

To je to, co učinil natěrač Elena Jiménez v její vlastní ložnici. To se stalo nejtěžší koutek v obvazu "L" s skříňku oblasti na jedné straně a zásuvek se skleněnými frontách, na straně druhé. Všechny bílé lakované DM a lněné záclony uvnitř dveří.

Oddíl stávají skříň

Stává příčka ve skříni. Proč ne? Úložného prostoru a oddělit získáte spoustu úložného prostoru.

00357509

Pokud tak učiníte skříňku 40 cm hluboká mít prostor pro skládané oblečení a pokud ano 60 cm, můžete zavěsit

Pokud namísto dřevěných dveří dáte skleněné dveře, bude to lehčí. Ano, skrýt oblečení, dát nějaké záclony, jako zde, stejnou barvu jako dvířky.

Chcete-li vidět, jak jsou distribuovány uvnitř a nejvhodnější pro každého z nich, opatření vstoupí naši galerii a nenechte si ujít detail.

Galerie, 9 fotek
"ME není nikdo DRESSING"... Víte, že jste v pořádku?