Navrhujeme hru: transformovat běžný pohodlné, v tomto případě Tarva Ikea v jednom kuse. A tak si můžete vybrat nejvhodnější možnost pro vás sdílíme 3 jednoduchých nápadů a většina resultón: jeden pro vaší ložnici, jeden pro školky a praktickou třetinu mít v pořádku (a natěračské) bytového textilu , Vyberte si ten svůj ... a hrát!

1. ložnice: přizpůsobte jej s tapetami

Detail pohodlné lemovaná květinovou tapetu

Je to jednodušší, než to vypadá. Stačí přijmout opatření dobře a opatrně umístěte papír. A presto! Už máte pohodlně z milionu. Postupujte podle následujících tipů a úspěch je zaručen.

- Papíru. Vyberte si design, který odpovídá vaší ložnici. Rozseká ji, aby se vešly do zásuvky a odstraňte úchyty. Tip: koupit nějaké zvláštní roli při řešení mimořádných událostí. To je Sandberg.

- Ocas. Aby se zabránilo papír off, I encólalo dobře a také čela zásuvek. Pasta mírným tlakem, aby to bublina. A pokud jste si vybrali malované vzorovaný papír, vyzkoušejte následující zápas.

- Zásuvky. Chcete-li se celý další finální vzhled, i linky vnitřek zásuvek. Můžete použít stejný papír, nebo zvolit jinou, která doplňuje. Například, pokud jste si vybrali k modelu frontách, můžete si vybrat jeden hladký pro interiéry zásuvek široké škály barev tisku. Když suchý, umístěte střelce. A připraven!

Stylista triky

Komfortní detail zásuvka otevřena ukázat, jak k lepení papíru, který byl vytapetovaný

  • Dokonalá povrchová úprava. Máte-li malované prádelník, jdou k okrajům zásuvek stejné barvy jako struktury a bude vypadat hotový.
  • Lepené rohy. Aby se ujistil, že papír není zvednout nebo rohy poroste s použitím dát pár kapek navíc ocasu v rozích papíru.

2. Pro děti: s vícebarevným vinyl

Semitoma pohodlné bílé zdobené barevnými tečkami

Je-li místnost v domě, ve kterém chceme, aby naši kreativitu a péči o každý detail do té míry, to je dětský pokoj. A přizpůsobit své pohodlné oblečení s nálepka je jednoduchá varianta s nádherným výsledky. Toto je náš návrh:

- Malovat. Vinyl vyniknout víc, je nejlepší malovat pohodlné bílé nebo měkké pastelové barvy, které slouží jako plátno, na kterém zbarvení.

- S opatrností. Klíčem k úspěchu je pečlivě držet vinyl. V tomto případě jsme si vybrali barevné tečky konstrukce ve tvaru soustředné založeny Mé Vinylové kruhy. Chcete-li dát více osobní kontakt i pokud je to možné, doporučujeme řeže dvě vnější linie vinylu. Zachránit! Budete používat později. Vinyl pasta ve středu prádelníku a stiskl, zatímco přenos vzlétnout.

- Konečný dotek. Vinylem máte rezervovaný, postříkání spokojeni s malými barevnými tečkami. V závislosti na věku vašeho dítěte, můžete si Vás pozvat, aby vám ruku v této misi. Jistě si zamilujete.

Trik stylista

detail ruku v pohodlných Uvádění nálepky

  • Dobré předpoklady. Jisti, že jste přemýšlel, jak to mám udělat hlavní postava, v tomto případě je spirála se soustředil na prádelník? Velmi jednoduché: značka s koncem tužkou, a tak byste se ujistit umístit vinyl, kam chcete. Netlačte, takže pak můžete smazat gumičkou.

3. Pro běžné domácnosti: vše na svém místě

Semitoma komfortní šedá písmena označující obsah

Pokud jste jmenoval skříň pro uložení oblečení z domova, protože jsem neměl zdobit, aby zdůraznili? Bastan pár dopisů, si mohou koupit vyrobené nebo upravit je podle vašich představ s barvou, pro jiného vypadají dobře.

- Contrast. Písmena znamenají je důležité, že je barevný kontrast mezi pohodlné a písmen. To znamená, že pokud si vyberete dřevěné dopisy, jako tady, ideální je, že barva prádelník s barvou, která mu umožnila ocenit dobré. Rozhodli jsme se pro měkké šedé. Aby to bylo jednodušší, jsme použili malování křídou, protože není nutné připravit nábytek před lakováním.

- Tam, kde byste měli umístit. Jakmile se barva je suchá, označte umístění písmen tak, aby se soustředil. Být dřevo, jedná (velmi mnoho) přilnuly speciální lepidlo na dřevo.

- Z dopisu dopisu. To bude lepší, když je mezera mezi písmeny je vždy stejná, například 1 nebo 1,5 cm. Nejlepší způsob, jak je možné zvíře předem označit, a vyhnout se chybám a nutnosti sundat dopisy.

Trik stylista

Hand detail umístěním písmena v pohodlné

  • V řadě. Pokud chcete, aby písmena každé zásuvce jsou správně zarovnány před lepením s použitím takové úrovni jako vodítko nebo pás ze dřeva, jak bylo zde provedeno. Můžete označit začátek a konec dopisů s tužkou nebo nechat dopisy spočívají na baru, zatímco Pozerství jeden po druhém.