Aniž bychom chtěli být v rozporu s populární koleda Vánoce letos nebude jen bílá ... ale i zelená! A je to, že po vstupu do tohoto domu cítíme příjemnou přírodní atmosféru, která nám připomíná, že Vánoce, je tam jen jeden a to červené a bílé know také sdílet středem pozornosti.

Ale tento sál je, že nejen zaujme svou zelenou barvu, která evokuje přírodu v celé své kráse, ale její vůni. Z toho vyplývá, že dítě modrá eukalyptus, propletené s tmelem, zdobí každý kout tohoto magického hale.

Semitoma sál zdobený pohodlné Klasické Vánoce

„Eucalyptus je ideální pro Vánoce podle jejich vzhledu a parfémy. Kromě toho držet čerstvý pár týdnů a v suchém stavu, neztrácejí listy nebo ovoce, „říká Loreto, brumalis zodpovědný s Mariluz přírodními uspořádání domu.

Není podstatné, engamar tóny veškerá ujednání s dekorem. Se snaží hrát. Příroda je plná barev ... a to vše dohromady!

V této hale je všechno zelené. Prázdný podstavec dominuje výzdoba tohoto domu vzal Loreto a Mariluz zvolit malý bílý květ paniculata míchat s zelené větve na věnci, která vede podél zábradlí. A dát typičtější vánoční vzhled, oni přidali červená růže květiny. Bílá, červená a zelená. Tři esa.

Detail schodiště s dřevěnými schody a bílými pruhy zdobené zelené větve vánoční, ozdoby a svíčky

Šiškami, svíčky, skleněné koule a bílý pruh a světlého dřeva dokončit výzdobu této haly, kde je vánoční duch dýchal na každém rohu ... a v každém detailu.