Můžu dál? Jak dlouho máte? Mohu si půjčit díru? Soužití může být fantastická, ale když koupelna je malý a špička se vrátí domů ... začíná boj o dobytí! Ale je tu klid. Nechte se inspirovat těmito mini 7 koupelen určených ke sdílení a zjistit, dvojnásob jasné.

duplikát

Ve filmech prodáváme jako zábavu a zadávací okamžiku. Ale to je právě to: fiction. Buďme upřímní. Podělte se o umyvadlo není ani praktické ani romantické, a už vůbec ne, takže když je krátká doba (v našem reálném světě vždy). Nicméně malá lázeň sázky pro dvojité nebo, pokud dřezy, jeden protáhlý se dvěma trubkami, jeden pro každou z nich. A ruka ubrousky, rovněž ve dvou vyhotoveních. Snažte se mít věšák s háčky nebo věšák na ručníky u každého dřezu.

Koupelna se dramaticky zlepšuje prázdný létat bez úchytek, zrcadlo, židle dítěte a dřevěných posuvných dveří

Když tam jsou jen pár metrů a dvě skladovací stává klíčovou. Maximalizuje prostor uvádění velká koupelna skříň. Které jsou vyráběny jako mají tu výhodu, že jsou schopni využít do posledního milimetru. Vydáte-li se na jeden, který dosáhne na zem, budete mít další místo, ale v případě vyhozen do povětří, takže prostor k zemi, vytváří efekt lehkosti a širší. Zde se rozhodnete!

Think Big

Existuje mnoho způsobů, jak rostou v koupelně. Chcete-li začít s dveřmi. Pokud budete spěchat, aby ji obnovit, nebo váhat. Získáte hodně místa a jeho posílení, nic lepšího než plně průhlednou promítací plochu skla a velké zrcadlo nad umyvadlem.

Galerie, 8 fotek
7 koupelen MINI SDÍLENÍ

Je protagonista bílá barva? Je vždy ano, pokud jde o vítězství amplitudu. Ale další alternativou je použít stejný materiál pro potažení hodně ploch (stěny, podlaha, strop, žuly ...). Pokud jde o tyto materiály, poznámky: dřevo dávat větší teplo; lak přidat světlo; microcemento je moderní a trvanlivé; dlažba a velmi snadno se udržuje classic. Objevit mnoho dalších klíče mini společným sociálním zařízením v naší galerii.

Dobré nápady v několika metrů

  • Obrazovky a posuvné dveře: Jsou tou nejlepší volbou pro mini koupelny ne proto, že musíte vzít v úvahu úhel otevření dveří a může mít každý cm.
  • Zapuštěné kování: nejen vydělává vizuálně, ale také uvolňuje povrch v umyvadle nebo pultu umístit příslušenství.
  • Nábytek na míru: ale možná nejsou nejekonomičtější alternativa, pokud prokáží nejúspěšnější, pokud chcete používat každý milimetr, za nábytek předdefinovaných mají standardní opatření.

Galerie, 8 fotek
7 koupelen MINI SDÍLENÍ