Kdo nemá snil o brát relaxační koupel v přírodě? V této lázni, podle návrhu architekta Hugo Torrico, tento sen splní. A jeho velké otevřené okno ven vyzývá krajinu a stát se hrdinou.

Doprovázet přirozenou jasnost tohoto prostředí byl zvolen Roman travertin mramorové obložení stěn, podlahy a desce. Je to elegantní a diskrétní čas, který nezasahuje do popředí vnější materiál.

Marnost oblast se nachází na pravé straně a dává velký prostor, s konzolový pultu přemůže vanu a postavila „téměř na hraně toho, kreslení L vyhrát metrů,“ řekl Hugo. Dřez je z jednoho kusu, standardní opatření, která rehunde „dát větší smysl pro rozměr.“

Odpružení je lehčí a WC, komora, dostatek vlákniny košíky, které přidávají nový nádech: „Tento typ dřezu je možné obnově umožňuje pomocných částí, takže koupelna je aktualizován,“ vysvětluje architekt.

Bath pod velkým oknem je bezpochyby základním pilířem, na kterém je krajina v rámečku. Skleněná přepážka odděluje Sprchový kout, který má výklenek mít po ruce gelů. Zde je dlažba je stejný mramor, ale s pískovaným léčby, aby se zabránilo uklouznutí. Toalety v místnosti sousedící bez krytu, s bílými natřené zdi a dřevěnou podložku wenge.