Koupelna a ložnice tohoto domu byly koncipovány jako jedinečnou atmosférou v tomto projektu vedeného Natàlia Segarra, manažer Grand Central de Torres 2006. „V našich domovech, prostory se týkají naplno, a to jak mezi sebou, tak s vnějším prostředím. Myslím, že koupelna není prostor pro skryté, ale naopak chceme, aby byl ústřední fáze, zásadní v průběhu dne. Aby však bylo možné získat soukromí, obvykle dát zdraví v autonomní pokoje a sprchový kout v závětří rohu, „vysvětluje Natalia.

Galerie, 5 fotek
OTEVŘENÝ TO ložnice koupelna

Chcete-li dát pocit lehkosti, iroko dvojitým marnost a skříně letecky šatnu zůstaly, stejně jako kyselina skleněnou stěnou zdraví, který také dosáhne na zem. Podlaha je teplý laminátové parkety ořech barva, velmi podobné porcelánu měděnými tóny zdí.

„Je to velmi světlou koupelnou, protože přijímá světlo z vnitřku průsvitného kabiny a z oken ložnice“

Vana se opírá o nízkou zídku, která slouží k odlišení těchto dvou prostředí a v ložnici slouží jako čelo postele. Velký otvor, který se připojuje do koupelny a ložnice můžete nyní světlo a krajinu odkudkoliv, „dokonce z toalety, a to díky odrazu v zrcadle,“ říká Natalia. Na krémové čela kabinetu překročit dvě vnitřní stěny a přispívat ke zdůraznění pocitu jednoty obou prostorů.