Jako obraz měnících se barev, terén magic vplíží do vnitřku tohoto kamene a cihlového domu se nachází v městečku Soria obnovit. Nastavení nemůže být privilegované: je Somaén, okres v provincii Soria. S pouhými 20 domů, je choval se šumění vod řeky Jalón a libuje v divokých horách, které ji obklopují. Taková je klid v oblasti, která našla svůj domov kolonie Sup bělohlavý, dravci nevycházejí dobře se všemi shonu.

Klid je také jednou z hodnot, nejvíce ocení obyvatelé tohoto domu a dalších vlastností prostředí integrovány do ambiciózního projektu vedené architektem Manuel de la Torre a zhmotnil firmou Konsolidace y Contratas. Jedná se vlastně o obnovení malého neobydleného vesnice, která se postupně a velmi uspořádaně byl znovuobsazeném. „Snažili jsme se být velmi šetrná k životnímu prostředí. Za tímto účelem jsme použili místních materiálů dělat a my jsme si stanovili v místní architektuře, „říká architekt.

Dům je naprosto tyto souřadnice. A činí tak ze stejného fasády s kamennou extrahuje základny terénu a kombinace cihlových dlaždic, tj ruční cihel a dřeva na vrcholu. „Je to tradiční španělské budovy,“ říká Manuel de la Torre. Ačkoli zahraniční doteky. Nosníky a sloupy verandy pocházejí z nehybných vinařství v jižní Francii.

Vnitřní a vnější vážou k názoru, že, jak je uvedeno Manuel, „dekorace je tvořena 80% krajiny sám“. Podle architekta prostředí je „velmi Unikátní, nádherné modré nebe a nádherný výhled na řeku a krajiny“ a zajisté domu viditelný z vnějšku byla hlavním problémem. Bylo nutné, aby dům a zahrada, rodina, která obývá nyní střídání ročních období v tomto krásném kastilské panování rohu, kde na čerstvý vzduch a ticho.

Chtěli byste žít v místě tak vzdáleném od hlučícího davu, jako je tento? Řekněte nám, co si myslíte, že v komentářích tohoto článku!